SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phoenix Lab - Nandro Decanoate/Testo Enan /Testo Popionate

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1436
Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć na temat enana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
jak narazie nikt sie nie skarżył na wy***ki powinien działac jak nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15892
enan daje w kość ale flakon na 9inj

Zmieniony przez - korb0l w dniu 2010-03-08 21:29:13

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 243
Ja mam pytanko czy da rade obkręcić kapsel na enanie i go ściągnąć mam 5 enanów i z każdego na siłe kapsel zejdzie czy to fake?????????? jeszcze jedno czy kapselek jest dogięty równo czy gdzie nie gdzie krzywo. jest to dlamnie bardzo ważne.

Tylko wiara i wytrzymałość uczynią z ciebie mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
daj foty. pewnie masz standard. to nie jest przyspawane

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co widzialem to nie jest maszynowo profesjonalnie dociskane tylko recznie. Wiec moze byc nierowno dogiete. Ja kapsel sciagne nawet jak jest zacisniety jak sie upre.

Mysle ze masz standardowy towar. Tylko wykonczenie nie do konca profesjonalne, Ale tam nikt nie narzekal. Moze sie poprawia z czasem bo duzo ludzi to chwali wiec pewnie sie sprzedaje jako tako.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 243
nie mam czym zrobić fot ale gdy posmakowałem tego enana smak miał bardzo lajtowy zwykły prop 100mg ma bardziej ostry wydawało mi sie że im większe stężenie tym ostrzejszy smak a wy smakowaliście kiedyś?

Tylko wiara i wytrzymałość uczynią z ciebie mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 246 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5256
Witam!
Mam troche tych pustych flaszek i z ciekawosci sam sprawdziłem i da rade na każdym flakonie obkręcić metalowy kapselZe ściągnięciem wiekszy problem,Wydaje mi sie że to standardowo tak jest zrobione i tyle ,a w środku jest to co powinno być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
Smak ma enan lajtowy bo niewielkie ilosci alkoholu ida do jego produkcji. W porownaniu do propa to w enanie jest pewnie 1/5 o ile nie 1/10 ilosci alkoholu z propa.
Tez kiedys tak smakowal, i zachodzilem w glowe ze fake, az mi tu ktos z forum kumaty niewyjasnil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
chlopy to sie wbija nie smakuje jak wino

enan dobry, ziomek wbija i dobrze dziala

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

geneza trenbolon acetate

Następny temat

androlic 50 REAL? FAKE ?

WHEY premium