SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pewne obawy o T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
nie no koorka to ja się tylko zapytowywuję i dostaję lepę w czoło...
hm... a kto Ci Uriel powiedział że nie kce spróbować Twojej rozpiski? chciałem się dowiedzieć więcej o skutkach ub po t3 a i zdziwiło mnie że masz inny pogląd na dawki no i to wszystko...
cóż może ja piszę jakoś niezrozumiale...
nie wiem
trudno
trochę szkoda że wkooorwiłem ale nie chciałem
a przepraszać nie będę bo nie mam za co..

pzdr Wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
To nie o to chodzi zupełnie - sprubój normalnego cyklu na T3 - nie mówię, że tak nie można. Go ahead! Mam nadzieję, że ktoś Ci pomoże!

Ja się za nic nie gniewam bo nie mam po co! Nie ma też ochoty pokazywania innych sposobów - myślisz, że zależy mi na jakiejś opinii guru czy coś takiego, stary ja tutaj na forum to mogę i nic nie wiedzieć - mnie to nie obchodzi co kto o mnie myśli - czy wiem to czy wiem tamto - ważne co ja wiem i wiem tylko dla siebie! Po co się obnosić z wiedzą - to wcale nie popłaca - zresztą o jakiej my wiedzy mówimy - nieważne. Koniec dyskusji!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Lifter ja z nikim nie będę dyskutował bo to może zaprowadzić do kłótni - jeśli uważasz, że to wyssane z palca - to tak uważaj. Ja mam swoje zdanie na pewne tematy Ty masz swoje i kropka - Jeśli masz coś do zaoferowania to prosimy o Twój input."

Prosimy? Czy ty prosisz? Sprobuj ten cykl na sobie a potem polecaj innym.
Czy wyssane z palca, byc moze nie przez ciebie ale zrodlo ktore to podaje jest chyba troche hurra...pewnie steoridiology
Co do zdania na rozne tematy to kazdy ma prawo miec odmiennie, co nie znaczy ze ma racje-ja swoje najczesciej opieram na wlasnych doswiadczeniach nie wiem jak ty Uriel!?

Jabym ci polecil 6-8 tyg na dawce50mcg dziennie (zaczynasz 25 mcg dzienie przez 5-7 dni) i konczysz bez zadnych taperingow, przysadka szybciej zrobi kickstart niz w przypadku tradycyjnych cykli, po cyklu podnies dawke wegli w diecie co ma z regoly wieksze dzialanie na wlasne t3 niz gugle i jodyna razem wziete...

"Acha - dlaczego zmieniłem zdanie - bo chciałem mieć pułap bezpieczeństwa - znam dziewczynę, która robiła 150mcg i było Si.

Wiciu - jeśli chcesz uzyskać rzeźbę zawodniczą - taką jaką prezentują gwiazdy na estradzie (oczywiście pomijając jakość mięśnia) tylko definicję i pocięcie - to przyjedź do Warszawy - weź ze sobą 4.000zł i w 18 tygodni obiecuję, że bedziesz wyglądał - Oh my GOD!!! Na podstawie okresu przedstartowego Flexa Wheelera - 3 osoby na świecie znają takie podejście - więc jeśli masz ochotę to zapraszam tylko przez 4,5 miesiąca będziesz musiał tu siedzieć i mieszkać - reszty to byś się już dowiedział co i jak i przez kogo będziesz trenowany! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
wicio tak z ciekawosci jaki masz % bf?

uriel rozpisales mu samo t3 czy calosc?

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Wyraziłeś swoje zdanie i jest spoko! JAnie mam nic do dodania!

Co do ostatniego frazesu - to fakt możesz się śmiać - a nawet powinienneś!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Big to była jedynie moja propozycja mniej więcej co z czym i jak - mam swoje notatki - poskładam w całość, żeby wiedział co kiedy i o której godzinie! Oczywiście ewentualnie gdyby się zdecydował.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
"Co do ostatniego frazesu - to fakt możesz się śmiać - a nawet powinienneś!"
czy rowniez jestes w posiadaniu tajnikow Flexa-jak zajechac nerki w 2 lata a i tak nie miec poprazkowanej dupy? Albo jak wczesnie wstawac zeby miec czas na pobudke przed pre juding po 50 strzalach escilene'u, tak zeby samemu dojsc na scene?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
ok mam Big 20 % fata a tak wogóle to uriel jestem z wawki tak że nie mam jak tu przyjechać bo jush tu jestem, jeśli chodzi o gwiazdorstwo to tesh ciut przesadziłeś! a pisałeś że na cyklonach nie pijesz!? ehh czytaj człowieku co się pisze bo gupio się tłumaczyć z czegoś czego się nie robiło, no i przestań odbierać do siebie a raczej do problemu zacznij...
dość

BIG
mam 117 kilo; przed cyklem z deki/propa/winsa/clena było 129
mam zamiar z 20 procent fata zejść na 10-12 nie mniej
i teraz masa mnie interesuje raczej średnio, bo jak zrobić niezłe ciałko z takim procentem tłuszcxzu???
i dlatego szukam możliwości wyciągnięcia sylwetki bez jakichś drastycznych spadków siły
ot i tyle

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Jeśli chodzi o Esiclene to ich indywidualna sprawa - w same plecy używał 40 shotów - to jest cena za którą płacisz za sukces. Tajniki Flexa - osobiście nie znam ale jest osoba, która to zna - zapominasz, że to jest najwyższa półka - mówiąć o elicie miałem na myśli polskich zawodników - jedynie wyłączając diuretyki - chodzi o poziom odtłuszczenia i przygotowania zawodnika. W cenę nie jest wliczone HGH - ponieważ dla zwykłego wyjadacza nie ważnym jest "nanometr" tkanki tł więcej czy mniej ale dla Prosa to już tak. Generalnie mówiłem o przygotowaniu szarego człowieka do formy jaką prezentuja zawodnicy. Problem kasa! Jeżeli pozwola mi fundusze to sam wystartuje i zamieszcze zdjęcia na forum - nie będę się pier....... że mnie dopier.... później na następnej kontroli dopingowej czy tez nie - Już z jedną osobą tak się stało na forum więc wiesz... Zresztą zakończmy temat - bo nie ma sensu dalej tego ciągnąć! Do niczego nie dojdziemy!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
nie stosowalbym tarczycy przy takiej ilosci bf.

zarzuc wins i propa - tylko nie w takich dawkach ! dodaj clenu na przemian z johimbina i do treningu silowego dorzuc biegi min 3 x na tydzien, zaufaj mi przy naszych masach stracisz wiecej kalorii niz to t3 z ciebie wyczesze.

dam ci przyklad w picku t3 przyspieszy ttwoja przemiane o jakies 10% przy diecie 2500 cal to jestes do przodu 250 a teraz wejdz sobie w jakies tam kalkulatorki podaj swoja wage i napisz ze chcesz biegac 25 minut to zrozumiesz o czy m mowie

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostateczny cykl mety do oceny

Następny temat

ph na 1 cyklon ???

WHEY premium