SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pewne obawy o T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"BIG
mam 117 kilo; przed cyklem z deki/propa/winsa/clena było 129
mam zamiar z 20 procent fata zejść na 10-12 nie mniej
i teraz masa mnie interesuje raczej średnio, bo jak zrobić niezłe ciałko z takim procentem tłuszcxzu???
i dlatego szukam możliwości wyciągnięcia sylwetki bez jakichś drastycznych spadków siły
ot i tyle "

Ja Ci mogę zaproponować 3% tkanki tłuszczowej w 18 tygodni!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
Big wins prop trenik =]

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2004-08-20 22:52:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Uriel - a komu trzeba wplacic te 4000 ? Innymi slowy kim sa te 3 osoby o ktorych mowisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Powiem ci miedzy nami ze czolowi zawodowcy za 2-3 tys$ poprowadza ci cale przygotowania do zawodow z pocalowaniem w reke i bez opowiadania bajek.
Nie odbieraj moich wypowiedzi jako obrazliwych lub skierowanych przeciwko tobie bo nie sa, natomiast niektore rzeczy lepiej sprawdzic na sobie zanim sie je komus poradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Spice nie badz za ciekawy, a tych 4 tys ci na pewno nie pozycze....
Big 100% racji- t3 najlepiej zostawic na czas kiedy organizm przestaje reagowac optymalnie na sama diete i aeroby-chyba ze ktos chce quick fix...(tak jak ja lol)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No zgadza się Lifter z tym, że żaden z nich nie zdradzi Ci jak sam się przygotowuje - bo by go to w pewnym stopniu zrujnowało. A pamiętam motyw Colemana za jedyne kilkaset dolców układał programy treningowe, żywieniowe - tylko nawet nie widział kola na oczy - niechce mi się o tym dyskutować. Podoba mi się jedynie jedynie postawa Doriana i jego słowa: "Pozwalam swojemu ciału przemawiać za mnie..." W tym było wszystko zawarte - więc myślę, że macie rację - najpierw zdobęte sukces jeśli zdobędę - i potem zdam relację.

A tak BTW - podaję się do dymisji - z przyczyn osobistych!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
A co z odpowiedzia na moje pytanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
jest tak jestem po cyklonie i nie napinam się zbytnio czyli trening na podtrzymanie a nie żadne tam rekordy :)
zastanawiam się nad dodaniem do winka i propa albo t3/clen albo efki a jak się wczytałem to sama efka powoduje produkcję t3 ponad normę, a i na samej efce czuję, widzę itd kolosalne efekty spalania..

a moje pytanie było po to coby uświadomić sobie skutki po t3 ale nikt o tym nie pisał to z siebie królika nie zrobię..


aaa
a wogóle to za zebranie samych TUZÓW tego foru mógłbym soga dostać!!! hehehe

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343


Trzymajcie się wszyscy!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Tzn nie powie ci zadem moze co sam robi ale wiesz, czesto to oni szukaja doradcow hence sukcesy Chada,Ramboda i kilku innych specow nie kulturystow.
Spice widze ze juz ci moje odpowiedzi nie wystarczaja...kiedys byles inny
P.S.Uriel zanim zazniesz droge do mistrzostwa to sie upewnij ze masz prace,inretes jakis lub dobre wyksztalcenie bo z kulturystyki raczej ciezo wyzyc-do tego stopnia ze utytuowalni zawodnucy sprzedaja olej zamist deki w wysadzaja na malolatow na kilkaset tabsow mety....nasi bohaterzy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostateczny cykl mety do oceny

Następny temat

ph na 1 cyklon ???

WHEY premium