SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy renomowanych firm.

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9079

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158833

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 273
Niestety nie wszystkich stać na perfumy z Sephory za 300-400 zł nawet na 6-8 miesięcy. Wielkie sieci sprzedaży nie mogą zrobić niewiadomo jak niskich cen ponieważ kierują się zasadami uczciwej konkurencji i jeśli wszyscy znieśli by ceny sami na tym by stracili. Poza tym do cen trzeba doliczać akcyze, różne podatki i dlatego wychodzi taka cena, a nie inna. Zobacz sobie na stronke Dolce.pl tam można kupić perfumiki w promocjach nawet za 150 zł. Więc nie pisz, że jestem naciągaczem, bo nikogo nie naciągam. Nie trafił mi się jeszcze niezadowolony klient, więc kupuj sobie swoje perfumy w Sephorze, Douglasie, a innym daj spokój...

"Wiem co mówię, mówię co wiem, dużo wiem więc dużo mówię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5718
Witam! W jakiej cenie moge nabyc u Ciebie chanel platinum egoiste. Dzięki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5710
Cześć. Masz jeszcze te perfumy ? Jak cos podeslij mi liste na @. Bo cos stronka nie działa.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
sie masz napisz mi czy masz davidoff-a goodlife,stary zapach ale mi sie podaba.Zostalo mi puste opakowanie,jestem zdecydowany zakupem i wez jak mozesz skontaktuj sie ze mna,norbert d.pzdr
jak by co masz nr do sms-a 505-712-434 nara

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Hej. chciałem się zapytać o cenę perfum Chanel No. 5 100 ml i w zasadzie jak ze sprawą odbioru/załatwienia sprawy co gdzie itp bo nie wiele tu czy na w/w stronie informacji.

dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
zajrzałeś na datę tematu ? to już przeszło 6lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
górników widać nie brakuje :)

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5987
Jaka cena
212 VIP MEN
1 milion paco rabanne
dolce gabbana
no i może jeszcze hugo boss sport

Zmieniony przez - mariusz48 w dniu 2013-12-23 21:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
hugo boks=16,00 pln
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam oryginalna koszulkę"PUDZIAN TEAM"

Następny temat

Sprzedam części do komputera

WHEY premium