SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy. Mały problem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam mały problem ze znalezieniem nazwy perfum Calvin Klein, mianowicie kiedyś spyskałem sie perfumami CK były one w białym flakoniku zapakowane w pudełko z drugimi perfumami CK w czarnym. Chodzi mi o nazwe tych w buałym flakoniku. Wiem napewno że nie jest to CK One. Możektoś się juz spotkał z takimi??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


takie??

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Maniek nie miały byc CK One --> wypowiedz autora " Wiem napewno że nie jest to CK One. " POZDRO !!!

Zmieniony przez - Mati_16 w dniu 2006-06-06 15:43:08

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
Może chodzi o CK be
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CK Be są czarne a te mają byc białe i nie CK one. One były przywiezione z Ukrainy i w pudełku zapakowane razem z czarnymi pojemnośc około 30-50 ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
a jak wyglądał flakonik tych białych? może to była limitowana edycja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co pamietam był biały, podobny do CK One. Byc może że była to wersja limitowana ale zapach rewelacja ładnieszjy od CK One i CK Be
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
sorki nie doczytałem do końca

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
Biały, idealnie nieprzeźroczysty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde nie pamietam dokładnie ale wydaje mi się że biały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a teraz coś specjalnego - długo sie zastanawiałem czy udostępniać ....

wyszukiwarka perfumów !!
http://www.basenotes.net/directory/ szukasz co chcesz ... sa też dawno wycofane z tego co pamiętam
ciekawa sprawa , czesto nawet połączone z historią !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hiperlordoza

Następny temat

co mi dolega, proszę o poradę

WHEY premium