SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasztet domowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 107
Czy taki pasztet zrobiony z wątróbek, serc, żołądków i udek drobiowych będzie dobrą opcją? Wszystkie te składniki to bardzo tanie i dobre źródła białka, ale ciężko jeść je solo na posiłek inny niż obiad, więc pomyślałem o upieczeniu pasztetu - co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
jak masz ochote to żaden problem , najważniejsze jest urozmaicenie

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
hmm pasztesz makro ma ale pamietaj białko białku nie równe ja staralbym sie jesc sprawdzone rzeczy:P i glownie bialkoz miesa

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Ja czasem robię pasztet z pomidorami, świetnie smakuje, co prawda jest nieco przetworzony, a niektóre podprodukty są dosyć tłuste, ale to i tak zdrowa alternatywa dla kurczaków i stejków, więc szamaj śmiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 107
misiekox23
hmm pasztesz makro ma ale pamietaj białko białku nie równe ja staralbym sie jesc sprawdzone rzeczy:P i glownie bialkoz miesa


Akurat białko z podrobów niczym nie ustępuje białku z suchej piersi według tego co poczytałem do tej pory.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Za co się zabrać?

WHEY premium