SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za co się zabrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1112
Płeć: mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 80
Wzrost: 185
Obwód klatki: 93
Obwód ramienia: 35
Obwód talii: 94
Obwód uda: 55
Obwód łydki: 35
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20%
Aktywność w ciągu dnia: szkoła, siłownia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4x w tygodniu siłownia (około 60 min trening siłowy + 30 min bieganie na bieżni)
Odżywianie: wszystko byle nie za drogo
Cel: redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha i tyłka (gruszka)
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieżnia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: teraz BCAA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak, jeżeli koszt miesięczny nie będzie jakiś kosmiczny
Stosowane wcześniej diety: zbilansowana


Więc tak, jestem endomorfikiem, moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 2340 kcal. Chciałbym pozbyć się tłuszczu z brzucha przede wszystkim, choć wiem, że nie da się spalać tłuszczu miejscowo. Pytanie brzmi czy mogę jednocześnie spalić tkankę tłuszczową podczas biegania i budować mięśnie podczas treningu siłowego? A jeżeli nie to czy jeżeli skupie się na treningu siłowym, to czy z czasem jakoś ten tłuszcz sam się spali podczas budowy masy mięśniowej i spożywania zbilansowanej diety? Jakie WPI/WPC będzie dla mnie odpowiednie? Kiedy najlepiej spożywać aminokwasy? Jakie jest moje zapotrzebowanie na makroskładniki (B: 160; W: 120; T: 130)? Po otrzymaniu odpowiedzi zabiorę się za ułożenie diety.
PS. Na siłownie chodzę dopiero trzy tygodnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Na poziomie początkującego takie coś jest jak najbardziej możliwe bez większego wysiłku. Reszta Twoich pytań to podstawy na które odpowiedź znajdziesz w postach podwieszonych.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pasztet domowy

Następny temat

CKD-do oceny

Wiecej