SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytan.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
1. WIEK:27
2. WAGA:99,5-100,5
3. WZROST:187
4. WYMIARY:
-biceps:44,5
-klatka:
-udo:67
-talia:93
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2,5 regularnie
6. DIETA:
-białko:3
-węglowodany:4-4,5
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:m-drol solo, meta solo, meta-prop-m-drol
8. TRENING:split
9. CEL CYKLU:sila bez zrobienia z siebie swiniaka
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 2 miesiace
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):raczej endo
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:170
-martwy ciąg:240
-przysiad:210

PYTANIE: Chcialem sie doradzic czy taki cykl zdal by egzamin pod katem robienia sily:
1-8 enan 300mg e3d
9-13 prop 150mg e2d
9-14 wino 40mg ed
Meta dziala na mnie znakomicie ale niestety nie moge jej wlaczyc na kicka poniewaz chce zeby watroba sobie jeszcze odpoczela po ostatnim cyklu. Czy dolaczyc cos do enana? Czy po przejsciu z enana na prop bede go czul, czy dawka nie bedzie za mala? Mam tendencje do gino zwlaszcza po mecie, czy od poczatku dozucic 10mg nolvy czy czekac az gino da o sobie znac?

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja bym poczekał z nolva aż odezwie sie gino, a miejmy nadzieje, że bedzie spac w spokoju mozna by sklecic, bardziej zestaw odpowiedni na sile... ale tutaj pytanie czy startujesz w jakis zawodach, że chcesz poprawic wyniki w bojach ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Nie startuje w zawodach. Poprostu chce poprawic wyniki. Jesli cos jest nie tak to prosze o sugestie/korekte.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nolvę miej pod ręką w razie jakby się coś działo
myślę, że dawka propa będzie odpowiednia
może by tak wino na oxę zamienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Wina nie probowalem, a oxe ciezko dobra dostac i jeszcze koszty w gore. Mysle, ze zostana przy winie. Co na stawy polecicie? Oprocz glukozaminy.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak dla mnie szkoda stawów katowac dodatkowymi ciezarami i robic cykle pod siłe, gdy się nie startuje, ale to juz moja opinia takze bez urazy. Jak ma to być cykl na siłe to pokusiłbym się o dodanie nandrolonu 200-300mg/tygodniowo 1-10 tygodni inaczej kontuzjogennie to widzę w perspektywie czasowej. Reasumując:

1-10: 200/300mg Nandrolone Decoanate/ tygodniowo
1-8: T.Enan tak jak napisałes.
9-13: T.Prop tak jak napisałeś.
9-14: 30/30/40/40/40/30mg stanozolol/ dziennie.

Na oxe wina nie ma wiekszego sensu zamieniac, tak jak piszesz koszty pojdą zdrowo do gory, a jak masz dostęp ogolny jak każdy to ciężko wyhaczyć coś dobrego w tym temacie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Dzieki. Rozwaze dodanie deki. Rozumiem, ze deka ma byc po to by bardziej przygotowac stawy pod wino. Czy jakies dodatkowe kozysci tez beda przy dawce 300mg ew?

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Pewnie, że będą, w postacji dodatkowego bilansu anabolicznego

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Dzieki MarcelQ. Jeszcze jak bys mogl, jak widzisz odblok po takim cyklu jaki napisalem wyzej? Jesli bym nie wlaczal deki do cyklu czy HCG jest niezbedne?

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
przy 13 tyg na testosteronie i tak by się przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Ile tego bym potrzebowal przybic? Czy mozesz mi to rozpisac?

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl prosze o pomoc

Następny temat

Pytanie cykl...

WHEY premium