SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUMP EXPRESS NOWOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
HE MAN nowe opakowanie pod nową nazwą z zawartoscią oklepaną na rynku (nie wiem o jakiej luce czy tam niszy rynkowej pisal olimp ), więc to nowość :)


zobaczymy co masacra v.2 przyniesie licze, ze tym razem nie bedzie połowy opakowania z cukrów

Zmieniony przez - Rout66 w dniu 2009-02-28 00:48:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przepraszam ale wulgaryzmow na tym forum NIE bede tolerowal (nawet tych ladnie ukrytych )

z gory dziekuje za przestrzeganie tego rygoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Rout66
nie mam pewnosci ale Olimp dotad nie mial produktu o tym kierunku stad istnienie luki w linii Olimp

czy ten dodatek trafi w gusta Klientow nie wiem - rynek za pewien czas zweryfikuje
wazne ze od niedawna wszyscy mamy dzieki temu produktowi wiekszy wybor :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ta cena sugerowana to za duza

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
co do ceny to wiadomo, że zawsze mogłaby być niższa... Ja już przyzwyczaiłem się do tego, że suple do tanich nie należą niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
a cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dwie strony wstecz padla :)

125 pl za 1400g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
za duży to jest hurt - 98

wiec tezy o dostaniu za 85 mozna wiecie gdzie włożyc no chyba ze ktos wezmie za punkty i wystawi na allegro ale to chyba nie oto chodzi

jaka jest wg was 'uczciwa' cena wystawienia , przy kupnie za 98 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
Coz na razie poczekajmy na opinie "uzytkownikow". Chetnie do nich dolacze, chociaz moze warto wstrzymac sie i poczekac na massacre 2?:) Cena byla do przewidzenia. Produkt jak widze ma swoje plusy natomiast kazdy liczy na cos innego, wiec sadze ze znajdzie odbiorcow:)

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
Tyle co na necie 112,50z:), tylko że i tak nie jest tego produktu. W sklepach wiadomo, że jest spora przebitka (tym bardziej nie warto to kupować), zresztą jako właściciel takowego na pewno to wiesz .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massacra 2?

Następny temat

ARGI POWER NOWOŚĆ ---------------------------------------------------------

WHEY premium