SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUMP EXPRESS NOWOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640PUMP EXPRESS™ - Twój pociąg EKSPRESOWY do większych mięśni

Super kompleksowy preparat zawierający to co najważniejsze do wzrostu mięśni; zbudowany w oparciu o najnowocześniejsze substancje aktywne .

Unikalne połączenie najlepszej na świecie buforowanej kreatyny - Kre-Alkalyn®, wysoce anabolicznej Leucyny (plus reszta aminokwasów rozgałęzionych - BCAA, dodatek uznanego antykatabolika - glutaminy wraz prekursorem tlenku azotu odpowiedzialnym za odczucie pompy, z kompleksem substancji pobudzających, uzupełniony miksem najważniejszych dla budowy mięśni witamin i minerałów oraz NOWOŚCI - GlycoMaize-Amino Load SYSTEM ™.

Przed nami NIKT (!) w Polsce nie produkował stacków wykorzystujących jako źródło węglowodanów-WAXY MAIZE® wysokocząsteczkową długołańcuchową woskową skrobię kukurydzianą oraz izomaltulozę! Dzięki temu UNIKALNEMU połączeniu mięśnie mogą korzystać z węglowodanów w krótszym czasie od spożycia (porównując z dekstrozą), nie zapomnieliśmy jednak i o tym, aby uwalniane były w sposób długotrwały!

Preparat zawiera bardzo małą ilość cukrów!!!

Jednocześnie wszystkie składniki aktywne PUMP EXPRESS™ dostarczane są ZDECYDOWANIE SZYBCIEJ do docelowych komórek mięśniowych, w efekcie mogą LEPIEJ I DŁUŻEJ PRACOWAĆ - KONIEC ZE STRATĄ CZASU!.

Ty jesteś POBUDZONY i gotów góry przenosić a Twoje mięśnie są lepiej widoczne i bardziej użylone (zwłaszcza przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej.

Kompleksowość GWARANTOWANA! Pełne działanie anaboliczne, antykataboliczne, pobudzające, odżywcze, pompujące ma szanse stać się TWOIM BILETEM do Większych Mięśni !
Nie pozwól, aby ten (PUMP) EXPRESS pojechał bez Ciebie - wkrótce odjazd - dostępny także w najlepszych punktach sprzedaży odżywek w Polsce - PERFECT BODY CENTER (PBC)™ - ZAPRASZAMY NA POKŁAD!


NUTRIFARM&OLIMP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19374
porównać cięzko, choćby przez to że pump ma sporo wegli i białka. to produkt bardziej chyba jak zależy ci na masie

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640PUMP EXPRESS™ to kompleks najważniejszych dla pracy mięśni i budowania ich masy silnych substancji anabolicznych. Wykorzystaj synergię działania składników, które wzajemnie uzupełniają się w działaniu. Poczuj prawdziwą pompę, pobudzenie, siłę i jednocześnie odżyw swoje mięśnie, dostarcz niezbędnych do ich regeneracji cząsteczek budulcowych. To wszystko jest możliwe i to w jednym preparacie!

PUMP EXPRESS™ stanowi unikalną kompozycję L-argininy z wysoko zaawansowaną formą kreatyny Kre-Alkalyn® oraz kompleksu aminokwasów o najwyższej aktywności anabolicznej i węglowodanów w tym WaxyMaize o zróżnicowanym tempie wchłaniania, wzbogacony kofeiną, witaminami i minerałami.

Jak działa PUMP EXPRESS™?

PUMP EXPRESS™ ułatwia osiągnięcie „maksymalnej pompy” poprzez zwiększenie ukrwienia tkanki mięśniowej podczas treningów. Efekt ten ułatwia wchłanianie zawartych w preparacie substancji anabolicznych i odżywczych, powodując poprawę wydolności, wytrzymałości oraz znaczący przyrost masy mięśniowej.

Zaawansowane składniki PUMP EXPRESS™ to:

PUMPbolic matrix
Unikalne połączenie pompującej mięśnie L-argininy z najwyższej jakości aminokwasami o silnej aktywności anabolicznej - L-leucyną, L-izoleucyna, L-waliną i L-glutaminą. L-arginina to prekursor tlenku azotu (NO) zwiększający jego produkcję w organizmie, cząsteczki sygnałowej, która zwiększa ukrwienie tkanki mięśniowej, poprawiając dopływ substancji energetycznych i budulcowych do objętych intensywnym treningiem mięśni szkieletowych. Pozwala to zwiększyć efektywność treningu, a mięśnie są lepiej ukrwione, dotlenione i odżywione, zyskując „pełny i twardy” wygląd. L-arginina może także zapobiegać nadmiernemu gromadzeniu się niekorzystnych, ubocznych metabolitów takich jak kwas mlekowy, czy mocznik. L-leucyną, L-izoleucyna, L-waliną to silne antykataboliki – aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA), które bardzo szybko się wchłaniają. To najwyższej jakości materiał budulcowy wspomagający regenerację obciążonych ciężkim wysiłkiem mięśni. Aminokwasy te dostarczają energii niezbędnej do ich pracy, zwiększając odporność tkanki mięśniowej na ciężki trening. L-glutamina stanowi ponad 60% zasobów wolnych aminokwasów w komórkach mięśniowych i ponad 20% wszystkich aminokwasów występujących w organizmie. Krystalicznie czysta L-glutamina zawarta w PUMP EXPRESS™ zwiększa bilans azotowy organizmu, uczestniczy w przemianach innych aminokwasów, wspomaga regenerację i budowanie masy mięśniowej. Działa silnie antykatabolicznie, ponieważ jej obecność hamuje aktywność enzymów katabolicznych niszczących białka mięśniowe po intensywnych wysiłkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640


Buffered PRECreatine System
Najlepsza na Świecie buforowana kreatyna - Kre-Alkalyn® połączona z uczestniczącą w jej przemianach metabolicznych L-glicyną. Aminokwas ten intensyfikuje efekt anaboliczny kreatyny, co prowadzi do jeszcze większego przyrostu siły i masy mięśni. L-glicyna dodatkowo przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku beztlenowym, ponieważ przyczynia się do szybszego katabolizmu kwasu mlekowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640Glyc-Amino Load SYSTEM

To unikalna kompozycja węglowodanów o zróżnicowanych wielkościach cząsteczek i różnej kinetyce wchłaniania, które realizują bieżące potrzeby energetyczne tkanki mięśniowej, oraz wspomagają potreningową nadkompensację glikogenu. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie innowacyjnych węglowodanów złożonych – WAXY MAIZE® (wysokocząsteczkowa długołańcuchowa skrobia kukurydziana), o długim profilu wchłaniania, dostarczające energii przez długi czas. Preparat wzbogacono o innowacyjną izomaltulozę cukier prosty o wydłużonej kinetyce wchłaniania, szczególnie korzystny podczas treningu siłowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29543
zapowiada się ciekawie

ciekawe jaka będzie cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640


ENERBOOST matrix

Kompleks stymulujący, którego składniki aktywne: kofeina, tauryna i L-tyrozyna dodają energii, poprawiają koncentrację, zwiększają wytrzymałość układu nerwowego podczas wykonywania długotrwałych, ciężkich ćwiczeń siłowych. To prawdziwy zastrzyk energii!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640Vita-min Stack

To zestawienie najistotniejszych dla metabolizmu minerałów i witamin. Magnez to mikroelement konieczny w przemianach energetycznych zachodzących w mięśniach, min. stabilizując wysokoenergetyczne wiązania ATP zwiększa efektywność działania kreatyny. Potas i fosfor to pierwiastki elektrolitowe, których uzupełnianie przez sportowców jest absolutnie niezbędne. Vita-min Stack zawiera kompleks 12 witamin bardzo istotnych w procesach pozyskiwania energii w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16416
czekam na dokładny skład
i aż będzie dostępny

Pozdrawiam ;)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3911 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32241
Z opisu wynika, ze ciekawe produkty, zobaczymy jak sie to ma w praktyce :P

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160898
jaka cena?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640PUMP EXPRESS

Preparat przeznaczony dla dorosłych osób aktywnych fizycznie, sportowców, jako środek zwiększający możliwości wysiłkowe oraz ułatwiający rozwój siły, wytrzymałości i masy mięśniowej.

Zalecana dzienna porcja:
1porcja (70g proszku – 120 jednostek miarki OLIMP lub 8 płaskich łyżek stołowych rozpuścić w 350ml wody) 1 raz dziennie do 30 minut przed treningiem, a w celu maksymalizacji i przedłużenia efektu „pompy” drugą porcję zastosować po treningu.


INFORMACJA ŻYWIENIOWA na porcję (70 g)

Wartość energetyczna 249 kcal/1040,8 kJ
Białko 20,9 g
Węglowodany 41,1 g
w tym cukry 10,5 g
Tłuszcze 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
Błonnik pokarmowy 0,5 g
Sód 0 g

PUMPbolic matrix: 11,3 g
L-leucyna 4 g
L-arginina 2,3 g
L-glutamina 2 g
L-izoleucyna 1,5 g
L-walina 1,5 g

Buffered PRECreatine System: 5 g
Buforowany monohydrat kreatyny (Kre-Alkalyn®)3 g
L-glicyna 2 g

ENERBOOST matrix: 2,1 g
L-tyrozyna 1 g
Tauryna 1 g
Kofeina 100 mg


GlycoMaize-Amino Load SYSTEM: 43,8g
WAXY MAIZE® wysokocząsteczkowa długołańcuchowa skrobia kukurydziana 20 g
Kompleks poli- i oligosacharydów 11 g
Dekstroza 8,2 g
Izomaltuloza* 4,6 g


Vita-min Stack:0,9g %RDA
Magnez 300 mg 100%
Potas 250 mg -
Fosfor 300 mg 37,5%
Wit. A 400 µg 50%
Wit. D3 2,5 µg 50%
Wit. E 5 mg 50%
Wit. C 30 mg 50%
Wit. B1 0,7 mg 50%
Wit. B2 0,8 mg 50%
Niacyna 9 mg 50%
Wit. B6 1 mg 50%
Folian 100 µg 50%
Wit. B12 0,5 µg 50%
Biotyna 75 µg 50%
Kwas pantotenowy 3 mg 50%
* Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozyGramatura 1400 g
Wkrótce podamy cenę i termin wprowadzenia do sprzedaży.pozdrawiamy

NUTRIFARM&OLIMPZmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2009-02-05 09:07:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massacra 2?

Następny temat

ARGI POWER NOWOŚĆ ---------------------------------------------------------

nutloveb