SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZECZYTAJCIE TOO !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MIALEM 10 DEKI I 100 METY, OJCIEC ZNALAZL DEKE I WY***AŁ, ZABRONIŁ MI CWICZYC. ZOSTAŁO MI TYLKO 100 METY. ROZPISZCIE MI TO, HEEEEEEEE

Moi drodzy, po co wam to wszystko ??? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
Dziobak nie p.i.e.r.d.o.l. glupot. muw prawde

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
Cykl 1

Tygodnie

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Metanabol
tab. po 5mg
4 tab/dz
5 tab/dz
6 tab/dz
6 tzb/dz
5 tab/dz
4 tab/dz
po cyklu moze byc potrzebny nolwadex

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
O nie - to twój pierwszy cykl i rozpiska Rejcha jest mocno przesadzona.
Wystarczy 60 tabletek po 2 dziennie albo 80 i w tym przypadku jesz 1-2-3-2-3-2-3-2-3-2-3-2-3itd na koniec schodzisz jedynkami parę dni.
Pozdrawiam.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Gochan: Ostatnio rozpisujesz początkującym metke w ww. systemie, napisz czema akurat tak, a nie tradycyjnie 1-2-2-1 lub 1-2-3-2-1. Pytam z ciekawości bo nie widziałem jeszcze takiej metody i celu takiego kombinacyjnego stosowania?

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
rejchu: nie dosyć, że przesadziłeś z dawkami, to jeszcze chyba na matmie się nie znasz, bo kolega napisał, że ma TYLKO 100, a Twój cykl ma troooszkę więcej!

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy 3 dziennie to aby ni za mało ???

Moi drodzy, po co wam to wszystko ??? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
3 dziennie to całkiem sporo jak na pierwszy cykl.

Rejch: czy ty człowieku jesteś upośledzony?

Nie dość, że rozpisujesz kosmiczny cykl to jeszcze polecasz człowiekowi nolvadex po cyklu? Po cyklu to chyba clomid a nolva to w trakcie, jakby mu cycki zaczęły rosnąć - co przy takich dawkach wcale nie byłoby zaskakujące.***** ze mnie a nie koksiarz a o tym wiem, więc może zorientuj się trochę zanim zaczniesz zarządzać cudzą gospodarką hormonalną...

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisza ze dawka lecznicza jest do 15 mg mety dziennie, a dla kulturysty 15-35 mg ????


Moi drodzy, po co wam to wszystko ??? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Oto co pisze na opakowaniu polskiego Metanabolu, które trzymam w ręce:

Stosować wg wskazań lekarza lub przeciętnie dorośli 5mg dziennie. Dawka podtrzymująca 2,5-5mg dziennie.

WYDAJE SIĘ Z PRZEPISU LEKARZA

5mg to jedna tabletka. 15-35mg to biorą KULTURYŚCI (czytaj: nie mieszczące się w drzwi 120 kilowe świnie), a przynajmniej tyle by im wystarczyło gdyby nie przesadzali z dawkami od pierwszych cykli. Nie zrób tego błędu.

mafia.doping.full-hardcore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

roznica miedzy pupa a udem?

Następny temat

Sex....a koks....

WHEY premium