SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O POMOC COS SIE DZIEJE PO METANABOLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
prosze o pomoc jaqk najszybciej wlasnie wrocilem z silowni po 2 dniu na mecie biore po sniadaniu 2 tabletki i po 4godzinach jeszcze jedna. Dzisiaj na silowni nie moglem wytrzymac co seria prawie mdlalem nie moglem sie skupic w ogole maam jakies schizy wszystko slysze glosniej ogolnie roztrzepany jestem caly sie trzese nie wiecie co moze byc powodem prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
Ja tez mam podobnie ale mysle ze to choroba łapie a nie ze schizy

jaka ta metke wcinasz? raczej nikt Ci dropsików nie wcisnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
nie o dropsach nie mam mowy zdaje mi sie ze mam slabe serce kurde normalnie ucieklem z silowni metka polska z jelfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
idzdo lekarza. od cisnienia tez sie rozne halo robia. nigdy wczesniej tak nie miales??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
po zadnych odzywkach w sumie nie ale jak potreningowo biore tri anabol to mam problem z zasnieciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Psychika siada.Za dużo sobie wyobrażasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
bardzo mozliwe bo jak dzisiaj na silowni niby mnie wzielo to juz se zaczelem wkrecac ze zaraz zemdleje i ze karetka mnie zabierze teraz juz troche lepiej ale czuje sie jak bym mial megaaa kaca ;/ co na to poradzic ? czy organizm sie wkoncu przyzwyczai moze sam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
hehe Body wyobraznia dziala , 17 lat ,pierwszy cykl , 1-4 metka 15mg ew i rozpiedala az z silki uciekl

p.s. do autora : odpusc sobie ta metke dla wlasnego dobra

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2011-09-30 22:33:34

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
ha co ty kiedys walilem ome z tesciem ale nic takiego nie bylo dlatego moje obawy i skierowane do was pytanie moze zmienic dawke ? podpowiedzcie cos.
P.S nie mam 17lat tylko 22 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
cisnienie mierzyles ? puls spoczynkowy i wysilkowy ?

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
nie mierzylem nawet nie mam cisnieniomierza moze 3 tabsy dziennie to za duzo i do tego naplam przedtreningowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYPIO solo czy jest sens ?

Następny temat

Czy jest sens?

WHEY premium