SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROP 100 -atomic lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78886

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 455 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6338
Kur... wlos we flakonie to chyba jednak swiadczy o firmie sterylkosc zerowa bo jak niby przez filtr wlos sie przedostanie???? Nie chcialbym tego pod mikroskopem zobaczyc bo to ze jast alko nie zalatwia sterylkosci trzeba jeszcze przefiltrowac te robnoustroje i zarazki ktore padaja po dodaniu alko a jak wlos sie trafia to ladna zupa to musi byc

Born To Win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
co nie wypowiadaj sie?

Wszystkie twoje wypowiedzi filinston do tej pory były TYLKO w 8 tematach,oczywiście poświęconych firmie atomic .A zarejestrowales sie niby w 2006.Ciekawy zbieg okolicznosci.I wszędzie bronisz tego propa czy czegoś innego jak tlyko sie da.


może i zbieg okolicznosci,ale zawsze ciekawostka



i jak elvis pisze,włos,to jest coś czemu nawet under jest w stanie zapobiec .A jak juz znajduje sie w srodku,to jest nieciekawie

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2008-07-11 10:47:56

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2008-07-11 10:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ze swojej strony moge polecic malaya. to co dostalem jest cud-malina (choc pierwsze szot dal sie we znaki). ip jaki bilme chwile temu tez dawal rade.

a flinstone - no to juz pisalem kiedys, podobne spostrzezenia jak kacper.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-07-11 10:51:30

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
patrzyłem ejszce na swiss,ale też bardzo mieszane opinie.
Generalnie to nie bardzo jest na co sie teraz rzucić,żeby mieć sporą pewność,że w środku jest to co ma być,albo towar jest ok :) jeszce troche sie naszukam (szukam propa do cyklu) malay też ostatnio różne turbulencje miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
ogólnie dziwie sie czemu tyle negatywów nt. atomic.

imo oleje bardzo dobre jakościowo i szoty wcale nie bolą, a e2d przez 8 tygodni leciałem.
Znajomy też brał - 4 flakony wbił, i złych wspomnien też nie ma.

za dużo poyztywów napisałem, posądzą mnie zaraz o pimp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1023
akurat mialem okazje biz atomica starego i nowego dlatego mam cos do powiedzenia bo wiekszosc to nawet w rece nie trzymala

bilem inne propy.Po unichemie mialem czerwone obrzeki.EAP bolal ale dzialal.Nowy atomic mnie nie boli a pompa juz po 10dniach

co do wlosa pewnie sie dostal przy nalewaniu a nie dlatego ze przeszedl przez filtr

tez bym bil apteke ale praktycznie jest niedostepna.a jak juz to max 50mg/ml co eliminuje srodek przy moich dakwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
przypadki roznych bonusow we flakonach byly w kazdym underze, czasem byla to gumka czasem wlos a czasem mety, jadlem winko axio co mialo w****u kurzu w saszetce
ja juz sie nie wypowiadam o tym propie bo zaraz bedzie, ze pimpuje, teraz niech mocny pimpuje bo to jego temat
a najlepiej niech juz nikt nie pisze co go wbija tylko niech se pogadaja ci co go na oczy nie widzieli bo zawsze najwiecej maja wiadomosci z pierwszej reki
ja w swoim zadnych paprochow nie widzialem

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-07-11 11:32:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
u mnie trenik tez wzorcowy.

dlatego mowie - to jest nielegal i undery - i takie akcje sie moga zdarzyc zawsze. mozna przyjac, ze jak ktos zrobil towar ok, to ma pojecie i nastepne serie tej marki tez beda ok. ale gwarancji nigdy nie ma - rosyjska ruletka.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
dokladnie jak Irko.Najwiecej mowia Ci ktorzy go nie stosowali...tak samo ankieta tyle osob wzielo udzial a wypowiada sie raptem kilka.Nie rozumiem jak ktos moze go nie polecac jezeli nawet go nie wbijal ...nieraz boli nieraz nie takie zycie jeden ma lozz drugi to przechodzi troche gorzej,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
narucham na próbe flakon tego propa i sam sie przekonam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

t. prolo - jak to dawniej bywalo

Następny temat

GEOFMAN PHARMACEUTICALS TEST ENANTHATE 250mg/ml

WHEY premium