SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROP 100 -atomic lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78941

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Hm... powiem tak. Po 4 tyg. propa z Atomica w dawce 50mg e2d miałem bardzo podwyższone ciśnienie, tętno i gorączkę, duszności. W nocy pociłem się jak mysz.
Biłem propa z czerwoną zatyczką. Przyznam szczerze, że chyba coś z nim nie tak.
Przy 75mg dupsko mi urywało niesamowicie na drugi dzień.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
podwyzszone cisnienie miales bo testosteron je podnosi, bol po propie to rzecz normalna, propionikum tez bolal choc apteczny o BMie nie wspomne, producent atoma wyciagnal pomocna dlon i jak widac na fotach od poczatku lipca prop jest na EO, unikajcie pierwszej serii choc juz pewnie ciezko jest ja dostac, odnosnie foty to wlasnie pierwsza seria, dziala ok ale dupsko urywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Jasne, że podnosi, ale że do 160/90 i tętno spoczynkowe 90-100 ???
Nie sądzę.
I to w dawce 50mg e2d. Przy 75 miałem już gorączkę, że na trening nie byłem w stanie pójść.
Więc temat do rozważenia.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
nie wiem bo nie bilem pierwszej serii, wbilem tylko raz na probe z nowej serii 100mg i smialo moge powiedziec, ze za***isty bo nic mnie nie bolalo, zero sidow

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-09-07 19:56:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
a żesz w d....pę musiałem trafić na czerwoną!

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
tez bede mial czerwona ale sie tym zbytnio nie przejmuje wazne zeby dobrze klepalo a jestem w zasadzie pewien ze tak wlasnie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Ja nie mówię, że mnie nie klepało. Ale jak masz gorączkę i ciśnienie w kosmos wy***ane, to o siłowni raczej się myśleć nie chce...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wiekszosc propow odrzucalem juz nawet nie z powodu goraczki czy cisnienia tylko nie moglem na dupie tydzien siedziec a bic trzeba czesto i nie ma juz gdzie bo wszystko boli ;/
to samo mam z omka i susta pomimo stezenia tylko 50mg propa w tych srodkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3741
Zwykly prop atomica, tego raczej nie podrabiaja. Wydaje sie ok, tylko nowa pomaranczowa szata graficzna... Sorki za ta wypowiedz, ale strony mi sie pomylily :D

Zmieniony przez - mbar254 w dniu 2008-09-07 21:54:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
nowa jest niebieska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

t. prolo - jak to dawniej bywalo

Następny temat

GEOFMAN PHARMACEUTICALS TEST ENANTHATE 250mg/ml

WHEY premium