SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PP SŁUŻB MUNDUROWYCH,XIII OTWARTE MISTRZOSTWA DZIERŻONIOWA w WL - 20 MAJA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 11369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Czy przewidujesz możliwość ważenia się dzień wcześniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53
Nie, ważenie i podanie pierwszego ciężaru tylko w dniu zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53
oczywiście pierwszy ciężar możecie podawać przy zgłoszeniu


Zmieniony przez - Winiar1979 w dniu 2017-03-30 12:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Winiar1979
oczywiście pierwszy ciężar możecie podawać przy zgłoszeniu



To raczej jest wręcz obowiązkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
Jak z asekuracją, mam nadzieję że będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
kocyla a
Jak z asekuracją, mam nadzieję że będzie lepiej


A co nie było ławeczki z zabezpieczeniami ? Dobrze ustawione stojaki pomocnicze , w 90-95 % wystarczają....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-03-31 00:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
No akurat te stojaki mi życie uratowały, ale wiele podejść było bardzo ryzykownych, ja miałem pecha i ciężar spadł mi na twarz i połamał co nie co, a panowie z asekuracji byli zajęci czymś innym napewno nie wyciskaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53
spoko Andrzejku, będzie na pewno więcej osób do asekuracji i wysokość zabezpieczeń będziemy dostosowywać do zawodnika. W zeszłym roku trochę daliśmy d..., ale koledzy na prawdę byli zmasakrowani, w sumie przerzucili kilkanaście dobrych ton w ciągu zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
kocyla a
No akurat te stojaki mi życie uratowały, ale wiele podejść było bardzo ryzykownych, ja miałem pecha i ciężar spadł mi na twarz i połamał co nie co, a panowie z asekuracji byli zajęci czymś innym napewno nie wyciskaniem


W taki razie stojaki pomocnicze , nie były ustawione na odpowiedniej wysokości jeśli sztanga uderzyła w twarz.....

Większość zawodników ustawia stojaki boczne na takiej wysokości , żeby sztanga podczas ruchu w dół nie dotykała w stojak....a mało kto patrzy czy sztanga po stoczeniu się z klatki mija w powietrzu głowę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
PISMO DO JEDNOSTEK WOJSKOWYCH JUŻ DOSZŁO
WIĘ PEWNIE PRZYJEDZIE DUŻO SILNYCH ŻOŁNIERZY he he

na sucho nawet trawa nie rośnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy GPC - 24.06 - 1.07.2017 Biała Podlaska

Następny temat

Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym Eliminacje do ME - Kielce 22.04.2017 r.

WHEY premium