SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWRÓT DO SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
lodzianin1
3 dni po tabsie później 0.5 co 3 dni po 2 tyg powtórka badań

Dzięki za info.już tabletka do śniadania poszła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
lodzianin1
Hcg co 4-5 tyg
Estro bym trochę obnizyl
Bardziej martwił bym się Prolaktyna która zaraz zabije libido koniecznie do zbicia
A kg to woda pewnie która zatrzymałes
Musisz zacząć liczyć kcal bo bez plusa kcal masy nie zrobisz
Ilość deki jaka biles to raczej na stawy mogła mieć tylko wplyw


Panowie jak to widzicie jak profilaktycznie deke długą bym wrzucił do tescia,faktycznie na początku cyklu jak jak szła 100mg e3d to nie miałem problemów ze stawami i ogólnie było oki.
Ciężary idą trochę w górę i stawy już to odczuwają.stosowałem preparaty z glukozaminą ale jakoś specjalnie poprawy nie ma.
Mam pod ręką deke 250mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94938 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670473
Czy deka cos pomoże to sprawa dyskusyjna
Jak masz 250 to wrzuć raz w tyg 250 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
Czyli od 1 lecimy test.300mg e4d i deka 250mg e7d
zobaczymy czy faktycznie coś na stawy zadziała.


Zmieniony przez - eltroc w dniu 2019-10-29 20:54:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
Zrobione badania zbjajliśmy estro. Poprzednie badanie Prolaktyna 298 Estriadol 198,0 .
Zapodaliśmy wtedy 3 dni po tabsie później 0.5 co 3 dni symex
Teraz mamy takie aktualne wyniki.
Estradiol 127,00 pg/ml 11,30 43,20 H
Prolaktyna 465 mIU/l 86,00 324,00 H
Chyba na prolaktyne zapodam tabsa cabaseru,a co proponujecie z estro ?




Zmieniony przez - eltroc w dniu 2019-11-14 12:07:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
Panowie chyba wynika z tego że metodą prób i błędów jak to się powiada trzeba sobie samemu dobrać dawkę.
I ten symex zapodawać przez cały czas trwania cyklu.i po zmianie środków znów badanie i dobranie dawki.
To samo z cabaserem już była prolaktyna w widelkach i znów lekko wystrzelila.To jednak nie wszystko takie proste jak piszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
eltroc
.To jednak nie wszystko takie proste jak piszą.

Badania zrobiłem na tygodniu przyjmowania hcg czy miało to wpływ że estriadol był wysoki.?


Zmieniony przez - eltroc w dniu 2019-11-27 13:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73611
Jestem trochę starszy i też po wieloletniej przerwie wróciłem do treningów oraz do sterydów i tez chciałem jak najszybciej wskoczyć na duże ciężary. Niestety popełniasz ten sam błąd co ja a to najczęściej kończy się kontuzją. Musisz zrozumieć że w naszym wieku stawy nie są już tak wyrozumiałe jak dawniej i należy do tego podchodzić bardziej ostrożnie. Glukozamina na niewiele ci się przyda, po prostu nie działa tak jak to producent opisuje, stosowałem wysokie dawki i przez dłuższy czas i lipa, nie zadziałało. Obecnie jestem na cyklu z NPP i odczuwam poprawę, co prawda nandrolony nie leczą stawów, ale wpływają na syntezę kolagenu i zwiększają lepkość mazi stawowej co przynosi ulgę w bólu. Co do HCG to u mnie bardzo szybko i bardzo wysoko podskakiwało estro podczas brania HCG
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
Morose jak to już taka rekreacja ze wszystkim z cięzarami też nie muszę nic udawadniać .
Ale sila idzie to tak bezproduktywnie malym cieżarem machać i się nawet nie zmęczyć ?
Co do nandrolon to wiem że nieleczy ale daje ten komfort że nic nie strzyka na treningach.
Idę w poniedzialek badanie zrobić zobaczymy jak tam to estro i prolka bo to jest temat piorytetowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73611
Wcale nie musisz machać bezproduktywnie, są metody że mniejszym cięzarem też dasz sobie ognia. Ja zacząłem stosować takie metody jak serie łączone, superserie, skracanie przerw pomiędzy seriami... uwierz że mniejszy ciężar wcale nie oznacza gorszego treningu. Jest jeden plus "podeszłego wieku" a mianowicie nie musimy robić odbloku, możemy być na teściu przez cały czas (TRT). Ja jestem na teściu już od 2 lat 300-500mg tyg. i tylko co jakiś czas dodaje jakiś srodek np masteron, boldenon, a obecnie NPP. Unikam środków oralnych, nie chcę obciążać wątroby, biorę jedynie proviron i arimidex. Pierwszy raz biorę nandrolon, więc obawiam się trochę prolaktyny, ale robie badania na bieżąco i cabaser mam w pogotowiu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endo Wroclaw

Następny temat

Enan plus masteron

WHEY premium