SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY '"Budowanie sylwetki z Keltonem"

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Kotlet czytaj ze zrozumieniem, robiąc taki przysiad narażasz się na uraz jakim jest przykurcz i nie możesz wtedy do końca ustać na pełnej stopie podczas ćwiczenia. Jeśli ktoś ma z tym kłopoty i odrywa piętę podczas przysiadu może to pogłębić, ratunkiem na to jest ćwiczenie ścięgien Achillesa, rozciąganie jest bardzo ważne w tym przypadku.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Czyli jeśli nie mam z żadnych z tych problemów to Twoim zdaniem mogę wykonywać takie ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A czym w praktyce objawia sie przykurcz? Moze miec to wplyw (stosowanie podkladek) na konycje stawu kolanowego? Sorry ze sie tak dopytuje, ale najpierw czytalem link ktory wyslalem, a tam jest inne spojrzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Kotlet jeśli masz wszystko zdrowe i nie masz objawów które wymieniłem, a także kłopotów zdrowotnych ze stawami to śmiało możesz wykonywać przysiady lecz z opdowidnią rozgrzewką, rozciągnięciem ścięgna Achillesa. Sprawdz najpierw czy technika którą wykonujesz przysiad jest prawidłowa abyś nie doznał urazów.

kalikstat przykurcz objawia się tym że mięśnie brzuchate łydek kurczą się i przyczep, powoduje to że nie możesz do końca ustać na pełnej stopie, może się to nasilić z czasem więc dlatego warto rozciągać ścięgno Achillesa. Ma to duży wpływ na wykonywanie przysiadów.


Zmieniony przez - Kelton_SS w dniu 2012-03-21 08:12:14

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zestawik siłownia

Następny temat

Naklejki Kelton

WHEY premium