SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POPEK CIAG DALSZY!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Witam i chcialem sie podzielic nowa ciekawostka odnosnie Popka...
Bedzie walczyl na glownej gali CAGE RAGE 26 Extreme w Birmingham 10 maja... jego przeciwnik to zawodnik jego pokroju Kev Sims z rekordem
1 wygrana i 3 porazki... Boli mnie tylko ze tacy jak on maja takie mozliwosci bo zwraca na siebie uwage wygladem a nie umiejetnosciami a bardzo wielu polskich zawodnikow jest wiele poziomow ponad nim a nie maja takich mozliwosci... Smutne ale prawdziwe.
Zrodlo : http://www.cagerage.tv/nextevents.htm 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to zaczynamy dyskusję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Ja tam będe kibicował Popkowi, mam jedną zasade - zawsze kibicuję naszym. Nieważne czy to Saleta,Kułak, czy też Gołota. Walke po prostu obejrze bez dźwięku żeby nie słyszeć tego elokwentnego dopingu prowadzonego przez znajomków Pawła> I tyle

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-11 20:03:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
Kibicować będę Popkowi, przeciwnik jak widać mało wymagający, więc jest duża szansa na zwycięstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Też będe mu kibicował zawsze to jakiś polski akcent w MMA.

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
Ja tam dziekuje za taki akcent, ja juz wole bez akcentu, chyba nie slyszales dopingu polakow, takie swiadectwo chlopaki nam wystawili ze hej, cale szczescie ze anglicy nie rozumieli

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Doping słyszałem i dlatego nie obejżałem tego buractwa do końca
Mam cichą nadzieje że tym razem będzie inaczej.

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
It's a shame people in the UK MMA game...only for the money and the fame. To jest wypowiedz jednego z angielskich fanow mma... Porownojac polskie do wyspiarskiego mma - Polska wyprzedza pod kazdym aspektem Anglie zawyjatkiem umiejetnosci sciagniecia widowni i zrobienia show... Mam nadzieje ze KSW z czasem bedzie glowna sila w europie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Mam nadzieje ze KSW z czasem bedzie glowna sila w europie

Już jest znaczącą siłą - Mendez w Ufc, Mamed jest rozchwytywany przez wszystkie organizacje, Materla w Bodogu, pewnie niedługo Kułak też z kimś podpisze kontrakt. Jocz tez walczy zagranicą. Ksw to przedewszytkim hardcorowy turniej żeby wygrac trzy walki jednego wieczoru to trzeba być naprawdę dobrym i wszsechstronnym zawodnikiem, ztąd takie duże zainteresowanie fighterami naszej organizacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadam się z wypowiedzią wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
A ja jestem ciekawe czy Popek coś poprawił. stójkę a może parter? Chociaż troszkę. Będę kibicował POLAKOWI.

Niektórzy anglicy pewnie znają j.polski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja Jose "Pele" Landi - szok!

Następny temat

26 kwietnia debiut Sponng'a w K1

WHEY premium