SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY - Ratunek po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103
lodzianin1 dziękuje, że się w ogóle zainteresowałeś moja osobą i na pewno twój zasób wiedzy jest ogromny i mam jeszcze pytanie odnośnie tego hcg, bo słyszałem juz tyle teorii odnośnie tego specyfiku i juz sam nie wiem czy lepsze małe dawki ale często czy duże strzały tak jak piszesz ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz dać 2 paczki (j/w) polecieć na 1666 co 2dni, bo już trochę tego hcg poszło wcześniej. Prolka tez jest lekko podbita, to jak byś załatwił ze 2tab cabaseru tez by było fajnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103
cabaser to świetny pomysł :) zrobię jeszcze badanie na tarczyce ;)



Zmieniony przez - Łukasz.Łukasz w dniu 2016-01-26 19:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Z hcg jest tak, że trzeba znaleźć swój schemat. U mnie bdb sprawdza się 5000jm co 3tyg rozbite na 2x 2,500jm, innemu pasuje co 5-6tyg a inny leci 500 co tydzień. Trudno określić co Tobie podpasuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
lecz ja bym dał jak napisałem 4 razy po 2500 co 3 dni
jądra musza dostać bodzieć
po hcg clomid lecisz az do skutku
ile ciężko powiedzieć czy 4 tyg czy 10 tyg teraz wyjdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103
Tak jest! A co myslisz o cabasterze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Łukasz.Łukasz
nie odblokowało mnie, mam straszne spadki i bardzo złe samopoczucie.



Ja bym to inaczej widział, poleciał prop 4-6tyg i kolejne 2 zejście z dawki i dopiero pełne PCT o którym tutaj jest mowa.

Odkujesz się na spadkach, poprawisz libido/samopoczucie i dopiero wchodzisz na odblok.

W Twojej sytuacji w niczym to nie zaszkodzi bo na kolejnym PCT dopiero będziesz miał jazdy, a kiedy zaskoczysz i czy prawidłowo to nikt nie wie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103
Zanim zrobiłem badanie, to planowałem cykl cyprio + boldek, a mógł bym teraz walnąć normalny cykl a potem PCT ? Tyle, że jadra pomniejszone i bolą i to dziwne, bo na cyklu wszystko było git a cyrki zaczęły się dziać jakiś miesiąc temu :/


Zmieniony przez - Łukasz.Łukasz w dniu 2016-01-26 20:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Właśnie o tym piszę, bo i tak jesteś w dupie teraz a PCT i tak trzeba będzie zrobić. Więc czy teraz zrobisz pct po pct i będziesz dygał czy zaskoczysz czy też nie (a ciężko będzie się podnieść), czy w tydzień złapiesz drugi oddech na propie i dopiero prawidłowo wejdziesz na pct i wyjdziesz z tego dobrze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103
Czyli plan taki: walnąć propa żeby stanąć na nogi, w miedzy czasie brał bym cabaster na zbicie prolaktyny, będę sie czuł ok to zrobię badania i wtedy pct i pilnowanie wszystkich parametrów ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozpisce

Następny temat

nolva zamiast symexu

WHEY premium