SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLAND dala dupy jedziem do chalupy --spam ekipa na koorwie!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187011

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Jaruss nie przejmuj się co inne reprezentację mają powiedzieć? Co drugi urodził się w Rio.. właściwie to jest tylko 5 Brazylijczyków.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
PurePower rozumiem tylko nie wiem czemu inni ubolewają nad czymś co jest już faktem,takie postępowanie państw to norma .Pl też zaczeła i ja sie z tym godze .

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Jakoś mnie to boli i nie mogę przejść nad tym do porządku dziennego.

Dla mnie Roger pozostanie najemnikiem, który nie ma nic wspólnego z Naszą tradycją, kulturą, Narodem. Jeśli gra w REPREZENTACJI to tak na prawdę kogo REPREZENTUJE? Ciekawe co czuł gdy grano Nasz HYMN? Czy poczucia dumy można się nauczyć?


Skończyłem temat.

jestem homofobem

Zmieniony przez - Wawelski w dniu 2008-06-09 00:41:54

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
volsksdeutsch

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Dawidek ,ja Ci wytłumaczę bo Wawelskiemu chodzi o coś innego o ogólne robienie wyjątków ponieważ jest piłkarzem bo dobrze gra ,rozumiesz?A co ze społeczeństwem myślisz ,że jakąś Ukrainkę ,której mąż Polak narobił dzieciuchów a teraz s******lił obchodzi , cieszy fakt ,że Roger dostał obywatelstwo w krótkim czasie a ona sie stara i stara a oni chcą ją deportować na Ukrainę - tam to będzie dopiero biedę klepać ,tutaj sobie jakoś na czarno dorobi. Na dodatek dzieci ja chcą zabrać. O to chodzi o społeczeństwo i postępowanie a nie sport.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Wawelski nie wiemy co on czuł ,nie wiemy jakie on ma podejscie do tego.Może naprawdę czuje się polakiem,a może jest tylko najemnikiem który chce się wybić czas pokaże ,nie którzy nie dają mu czasu i od razu najeżdżają.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
A przykład "Oli-kolano boli" niczego Cię nie nauczył?

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Wawelski ,ok rozumiem. Ale to nie czas ,miejsce aby o tym rozmawiać. Muszę się bardziej oczytać.

Ma tyle wspólnego z naszym krajem ,że tutaj mieszka ,tutaj zarabia pieniądze, ma obywatelstwo. Nie wiem co czuł gdy grali Mazurka , to tak samo jak pytanie co czuł Deco,Pepe gdy grali hymn Portugalii.Co czuł Zidane ,który jest Algierczykiem gdy słyszał hymn Francji. Przykładów jest mnóstwo.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
PurePower ja rozumiem o co chodzi ,wawelski ma rajcie ale sport rządzi się swoimi prawami,ale tez nie ma co obrazac rogera bo nie wiemy co on tak naprawde chce.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
'Oli-kolano-boli' Morał jest jeden każdy jest innym człowiekiem.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m drol

Następny temat

Przez ile tyg ???

WHEY premium