SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POCZĄTEK - HANTLE

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Tak, staraj się co tydzień dokładać 2,5 kg w ćwiczeniach wielostawowych, i chociaż ten 1 kg w izolowanych (biceps,triceps) co do diety, nie musisz wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na jedzenie i tworzyć niczym Magda Gessler. Wystarczy że będziesz jadł pełnowartościowe posiłki i będziesz miał ujemny bilans kaloryczny. Oblicz swój dzienny bilans kaloryczny, odejmij od tego 500 kalorii, i staraj się tej liczby nie przekraczać, dodawaj swój każdy posiłek do kalkulatora kalorii i będziesz widział ile już w ciągu dnia zjadłeś i na ile sobie jeszcze możesz pozwolić. Zarys planu podałem Ci wyżej.


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-09-05 19:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1503
A na +/- jaki czas te 50kg obciązenia "starczy"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Nikt nie jest wstanie tego ocenić oprócz Ciebie, na początku progres jest szybki, nie wiem z jakich obciążeń będziesz startował i ile masz siły, może być tak że nawet te 50 kg na start będzie za mało. Za 2-3 miesiące powinieneś dokupić 20-40 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1503
A jak jest z tymi obciązeniami z tego zestawu? Będą pasować do jakichś innych np. żeliwnych czy coś? Czy tylko konkretnie ta firma/typ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1503
A jakbym wziął ten sam zestaw, tylko 61kg obciążenia?
https://allegro.pl/61kg-zestaw-obciazen-hantle-gratis-gryf-180cm-18a-i6255645316.html?fromVariant=6240052900
30zł drożej, opłaca się? Bo ten 90kg to póki co odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Wybierz który Ci bardziej pasuje, im więcej obciążenia tym lepiej, standardowa średnica gryfu to 30 mm więc spokojnie znajdziesz sobie później obciążenie żeliwne i będzie pasować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1503
A mam takie pytanie. Jak będę redukcje robił i chudł, to siła będzie spadać? Czy wyjdę na 0? Bo będę ćwiczył chudnąc? Czy na + bo siła w ogóle nie spadnie? Coś to ma na rzeczy? Czy źle myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Możesz redukować i budować siłe, osoby które zaczynają dopiero ćwiczyć często budują siłe nawet na ujemnym bilansie kalorycznym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1503
A ma to coś do kondycji? Np. sam trening siłowy może wspomóc bieganie czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak Ci pogoda na zewnatrz nie przeszkada to ok, altanka też, n ow zimę raczej słaby pomysł w altance trenowac, chyba że jakaś ogrzewana jest

tak kurier dostarczy, ale to różnie bywa, moze być w kilku paczkach, ja zamawiałem talerze 2 x 20 kg to w dwóch kartonach przyszło, moze być tak że przyjedzie, na paleciak założy i zrzuci przed domem, w regulaminie tam chyba jest napisane co robią z duzymi przesyłkami.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moglibyście sprawdzić mój plan treningowy ?

Następny temat

Domnitrening

WHEY premium