SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIOTR GŁUCHOWSKI W PBC RZESZÓW

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
to pbc ma super ceny na olimpa i bx

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
też byłem ale jak jeszcze w plazie siedział :) szedłem z panną na obiadek i patrze a tu Głuchy siedzi :P nie wiedziałem wcześniej że ma być w Rzeszowie więc zaskoczony byłem na maska :)

Podszedłem, fotki sobie strzeliliśmy, ale niestety nie dawali odbitek, tylko powiedzieli że na stronie olimpa może se pojawią :P (taa jasne :P )

Co do startów to się pytałem Piotrka i mówił że niedługo będzie startował, ale nie wie sam dokładnie co gdzie i jak, przynajmniej tak powiedział :)

Jakbym wiedział że można z sfd powiedzieć że się jest, i wychaczyć jakiś gift to bym zagadał bo byłem kilka minut po 13 już, ale takie są skutki niezaglądania na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
koszulke i'm not human szczerze jakością koszulki jestem zaskoczony na plus. Buby ja też w plazie byłem i zdjęcie komórką zrobiłem wyszło całkiem dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
mi robili ci z olimpa :)

na to żeby zrobić komórką nie wpadłem:P

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2009-04-05 19:23:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
mi też ci z olimpu robili i dałem kolesiowi z olimpu komórke żeby fotke zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Warto było podjechać do Plazy i le clerca .Posłuchać Specjalisty ,zrobić fotki,aaa i dostać próbki batonów i napojów .Olimpie jak najczęściej takie imprezy w Rzeszówku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640


Piotr GŁUCHOWSKI w PBC Rzeszów - zobacz zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640


Piotr GŁUCHOWSKI w PBC Rzeszów - zobacz zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640


Piotr GŁUCHOWSKI w PBC Rzeszów - zobacz zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640


Piotr GŁUCHOWSKI w PBC Rzeszów - zobacz zdjęcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOSC!!! Massacre 3 , porusza serce chucka !!!

Następny temat

THERM LINE DRINK NOWOŚĆ

WHEY premium