SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIKSY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Nie spotkałem sie... może to odpowiednik jakiegoś innego leku? Sprawdź substancje czynną, poszpera sie Btw. może ulotke przeczytaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
E-lite to co z ta galka muszkatolowa?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Heh.. ja nie próbowałem ale z tego co czytałem to bombka jest konkret.. wali z opóźniaczem ale trzyma fest długo.. każdy wspomina inaczej.. wrzuć w google hasła powiązane z tematem to znajdziesz zwierzenia testerów %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13688
Substancja czynna: perazine dimaleate. Lek ten jest sprzedawany w listkach bez ulotki. Znalazłem juz opis w encyklopedij leków na: www.przychodnia.pl 
Sposób działania: Preparat działa średnio silnie przeciwpsychotycznie. Nie wpływa w sposób istotny na nastrój. Lek działa dzięki blokowaniu impulsów nerwowych w mózgu.
Zastosowanie: Schizofrenia, stany wzmożonego napięcia psychicznego, psychozy wywołane organicznym uszkodzeniem mózgu. Zespoły maniakalno-depresyjne, szczególnie w fazie maniakalnej. Stany pobudzenia i napięcia z nadmierną ruchliwością oraz splątaniem. Stany lękowe. Natręctwa myślowe i ruchowe.

Spróbuje go wziąść sam, a pózniej z efedryną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
hehe no to powiem ze moi koledzy brali BIELUNIA taka roslina rosnie u nas na blokach jedli jej owoce i niezle jazdy mieli ja bym tego nigdy nei zjadl ale oni pragnacy bani owszem

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Pyt. do znawcow - co jest najlepszym uprzyjemniaczem stos. plciowych ?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908


Biała gruda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PO biueluni sa za***iste filmy ale jest taki kapiec że ja ******le. A tapsy pobudzaja i ****a tez dobra bo cie rozp*****laja ale ja po tym chudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
wlasnie nei chudniecie po tych calych imprezach na piksach ??? no wiadomo ze jak sie wdu.pia na imprezce w domu to raczej sie nie schudnie ale jak na dysce i sie napier.dala cala noc :) ja kiedys pojechalem do bravo w gliwicach w wakacje na techniawke i 3 lzejszy wrocilem tylko ze cala noc na parkiecie na piksach niezly lot i zakwasy niezle ae to chyba tylko woda schodzi nie wiem sam w sumie
pozdrawiam

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 344
tja nie ma to jak troszki galki i winko marki winko...qmpel sobie lyknal do jednej torby galki i pol dnia byl away w realu :D heheheh....bielunia to bym sie bal bo po******lony sie czlowiek staje a ja jak jusz sie bawie w drugs to lubie przynajmniej troszke nad soba panowac...albo miec takie wrazenie ze panuje...hehehe...pozdro 4 all experimentators

Hate is my Love

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol, co to będzie...

Następny temat

Pomoc przy WINSTROLU

WHEY premium