SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PERFUMY ORYGINAŁY TANIO !!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE PERFUMY BęDą SPRZEDAWANE ZA OKOłO 120Zł +KW.



Opium nie posiadam, Chandel Chance 100ml mam - cena jak wyżej. Zapraszam na gg w celu omówienia transakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
lacoste zielona meska?? za ile i jescze jakapojemnosc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
chyba mam prawo napisac ze mi tutaj cos mocno smierdzi (mowie o oryginalnosci) skoro wszytskei produkty beda sprzedawane za taka sama cene , zreszta najczestsza sciema wlasnie jest sciema o tym ze perfumy pochodza z zagranicy z wyprzedazy albo wolonoclowka tylko ze te ceny nijak sie maja do cen sprzedawanych no chyba ze sprzedawca traci na tym w co nei wierze , naprawde szkoda zachodu lepiej dolozyc troche i miec pewnosc ze kupuje sie oryginalny produkt , roznica jest naprawde kolosalna

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
j.w
i polecam lekturę do przeczytania
http://klub.chip.pl/imka/perfumy.htm 

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
RAKTYCZNIE WSZYSTKIE PERFUMY BęDą SPRZEDAWANE ZA OKOłO 120Zł +KW.
, podkreslam około !! a tak wogle to prosiłbym o nie zaśmiecanie takimi rzeczami bo skoro ich nie kupujesz, to po to sie wtracac w temat zeby posty dobic? bez sensu, czekam na reszte propozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
cope chodzi Ciu o essential? 125 ml, zagadaj do mnie na gadu (przewaznie niewidoczny) to sie dogadamy dokładniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
PONAWIAM TEMAT, MIAŁEM CIĘŻKĄ SYTUACJĘ W RODZINIE. JEŚLI KTOŚ ZAINTERESOWANY WODAMI PROSZĘ O KONTAKT TUTAJ BĄDZ NA GG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
WITAM, PONAWIAM TEMAT I DODATKOWO MAM NA SPRZEDAŻ oryginalne TUSZE DO RZĘS MASCARA DiorShow by Christian Dior. Być może jest to idelny prezent dla waszych dziewczyn. CENA 40PLN(wliczona przesylka).















Zmieniony przez - k0ksik_88 w dniu 2007-10-20 10:36:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
WiemTo wszedlem na ta storne itam na dole sa poleceni sprzedawcy .. paru ma konta zawieszone paru zablokowane <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Kumpel u mnie też handluje, skądś to ma nie wiem skąd.
około 60-80zł sprzedaje.
Lacosta zielona 125ml, 70zł.
Sam się psikam, bo nie wydam 298372198379821739812739087129 zł na perfum z sephory.

Zmieniony przez - IboK w dniu 2007-10-20 11:47:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztange fi 50 olimpijską kupie

Następny temat

SPRZEDAM NOKIE 6230i

WHEY premium