SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PERFECT BODY 21 - JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Ja najchętniej czytuję arty 2 potężnych żywiołów, ale odmiennych, Sławka i Piotra . Biniu natomiast podchodzi dobrze na luzie do tematu, co nie znaczy, ze odbiega od meritum . Biniu przetrzepuje te badania chyba prędzej ode mnie . Słąwek podchodzi naukowo, a Pioter, no cóż moge dodać Pioter profesjonalnie, toteż dla innych taka postura doktora może być autorytetem .

Wierny czytelnik Perfect Body .
Stały suplementator firmy Olimp .
Fan postępów Piotra Kaczki .

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58

Wierny czytelnik Perfect Body .
Stały suplementator firmy Olimp .
Fan postępów Piotra Kaczki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
HeteroBolik napisal

Sławku nie ma za co, moje dawniejsze słowa tylko teraz potwierdziły, że Olimp to zdrowa firma .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
zdrowa firma i droga;d sam glownie wszystko z olimpa kupuje i jestem zadowolony no ale ten portfel lzejszy zawsze pozniej jest hehe

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 55 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6543
"Udane starzenie się...." - normalnie jakby z myślą o mnie napisany artykuł. Sam zacząłem po czterdziestce amatorsko dla zdrowotności "przewalać złom" i niektóre tezy z tego artykułu potwierdzają się w moim przypadku. Czekam na więcej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
pasuje zakupić ;)

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Robix69
"Udane starzenie się...." - normalnie jakby z myślą o mnie napisany artykuł. Sam zacząłem po czterdziestce amatorsko dla zdrowotności "przewalać złom" i niektóre tezy z tego artykułu potwierdzają się w moim przypadku. Czekam na więcej :)


cieszymy sie bardzo
'stara' kadra SFDowska jest w podobnym wieku
wiec ogolnie artykul dla wielu z nas

powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Rzeznik1997
pasuje zakupić ;)


nie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Monika pisuje bardzo ciekawe artykuły.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna na redukcję

Następny temat

NaCl – myślisz, że wiesz wszystko?

WHEY premium