SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT po długim cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

79

Wzrost

178

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

104

Obwód uda

62

Obwód talii

82

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Poprawa samopoczucia, libido, męskość

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11 %

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1611
Panowie jestem na testosteronie od marca.
Pierwsze dwa miesiące był to enan 150 mg e4d, potem dołożyłem masteron.
W trzecim miesiącu zmieniłem enan na prop 100mg e2d, dołożony został tren acet i winstrol oral.
Takie środki trzymałem przez ok 2, 5 miesiąca. Aktualnie od tamtego czasu do teraz jestem na enanie 300 mg e5d i skończyłem wlasnie winstrol 30mg ed.
W trakcie cyklu od ok 12 tygodnia dawałem hcg w dawce 300 j.m co 3 dni. Próbowałem to rozne dawki ale ta na mnie najlepiej działa.
Cykl się przedłużył z racji tego, że przez pewien czas biłem fejkowy testosteron i straciłem ok 1 miesiąc.
Planuje z końcem września skończyć cykl.
Aktualne badania są ok, estro i prolke trzymam w normie, testosteron wolny jest wysoko ponad 3000.

Jedyne skutki uboczne to trądzik na plecach.

Jak powinien według was wyglądać pct po takim cyklu? Ile powinno trwac?
Problem w tym, że sylwetka w ogóle się nie zmieniała... Na badaniach wszystko wyszło elegancko.
Dieta trzymana czysto od 4000 kcal, aktualną łbie fo teraz 3500 kcal. Z czystego żarcia. Białko trzymane na poziomie 2,8g kg/masy, tłuszcz 1-08,8g, reszta wegle.
Trenowałem na poczarltku push pull lega, aktualnie lecę splitem.
Nie wiem czemu jest brak przyrostow i jakiegokolwiek efektu...
Dlatego chcę skończyć cykl, wyczyścić się i wejść ponownie.

Jeśli możecie doradźcie, jak przeprowadzić w tym wypadku pct. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1611
krzykacz
Chce Ci się te wiersze przy niedzieli pisać

Pisałem w piątek .

Dobra bo post schodzi na inny temat.
Pytanie jest o pct po takim cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Sporo tych srodkow i to na pierwszy cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1611
Tak na pierwszy...
Niestety słuchałem trenra, po czasie widzę, że nie była to dobra decyzja. Tym bardziej, że w trakcie libido i samopoczucie poszło w dół. No i efekty zerowe jeśli chodzi o sylwetkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
No szału nie ma jak na takie kombo. Trochę ci trener poleciał.
Nie chce mi się liczyć kiedy dokładnie skończyłeś ten tren, więc policz sobie żeby od jego skończenia minęło minimum 3 miesiące, a najlepiej 6 i dopiero wtedy myśl o odbloku. Inaczej masz mierne szanse że uda ci się zrobić ten odblok. Mimo że brałeś krótki tren, to metabolity trenu trzymają się w organizmie bardzo długo i skutecznie blokują.
Mostek na niewielkich ilościach teścia plus trochę więcej HCG aż minie ile napisałem i wtedy dopiero odblok jeśli chcesz mieć realne szanse że się uda.
100mg enan tygodniowo (może być np 50mg e3d), do tego HCG 1250 UI e3d
Później zejdź na samo HCG tak żeby test był w górnych normach i dalej będziemy myśleć wtedy.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1611
Ok dzięki. A co z clomem czy tamoxifen em.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Możesz wrzucić foto samej sylwetki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1611
krzykacz
Możesz wrzucić foto samej sylwetki.


Jak widać szału nie ma.
Sprawa wygląda tak, że na badaniach wyszło wszystko ok. Po trenie prolaktyna poszła w górę.
Wszystkie objawy typu pocenie się, problem ze snem byly. Pryszcze na plecach się pojawiły.
Ale sylwetka nic, a nic się nie zmieniła.
Trening robię bardzo mocny, po treningu nóg niekiedy nawet miałem uczucie "gorączki" albo przeziębienia.
Wygląda to tak jakby na mnie nic nie działało. Wystarczy, że nie trenuję kilka dni np tydzien. Cała pompa schodzi, sylwetka robi się flak.
Przebadalem się po całości, badania wyszły jak na towarze. Estro w górę, prolaktyna też (już normowalem przez arimidex i cabaser),
Próby wątrobowe podwyższone, wolny testosteron ponad 3000, lh i fsh bardzo nisko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Kiedy skończyłeś ten tren? Dzień i miesiąc

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1611
wybiegany
Kiedy skończyłeś ten tren? Dzień i miesiąc


Skończyłem dokładnie 29.07.2020
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
To minimum 2 miesiące leć na mostku, albo tak jak ci napisałem. Wcześniej nie ma co myśleć o odbloku.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1611
wybiegany
To minimum 2 miesiące leć na mostku, albo tak jak ci napisałem. Wcześniej nie ma co myśleć o odbloku.


Chciałem rozpocząć pct na początku października. Czy jescze czekać?

Po takim cyklu jakieś konkretne dawki clomidu czy tamoksifenu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slaba morfologia

Następny temat

Cykl cały czas

WHEY premium