SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT - WALKA O BABY BOOM POTOMKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
yoemaster
Mam możliwość kupienia 30 op pregnylu z apteki ale data jest chyba do lipca a wiadomo są jego braki czy taki pregnyl lodowce 2 stopnie będzie się nadawał np rok po dacie ważności- farmaceuta mówi ze spokojnie jeśli bedzie w lodowce a czy ktoś z was testował hcg po dacie przydatności ?.


Spokojnie bedzie sie nadawal

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26574
Najwazniejsze ze apteka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Hcg leci cały czas nawet przy trt ale samo hcg + sermy biorę od listopada .Badania robiłem co 2-3 mce - zalecenia lekarza brać hcg dalej teraz biorę hcg 1000ui e3d + ew clomid pon a tamox czwartek jeśli źle znoszę sermy ,a na pytanie czy większe dawki hcg pomogą - nie ma potwierdzonej skuteczności badania potwierdzają ze jądra są w stanie max przyjąć ok 1500ui , czasami większe dawki mogą zaszkodzić nic pomóc ale nie wiem czy faktycznie prof ma racje , bo np aleks kiedyś się chwalił ze czuje dopiero 2500ui-5000 hcg fakt kiedyś przybiłem taką ilość czułem rozrywanie i ból jąder ale czy jest to faktycznie zdrowe i pomogło by mi poprawić jakość spermy ?- np takie dawki dawać 1-2 dni przed dniami płodnymi i dużej szansy na ciąże ? .Michałek co do witamin to co wymieniałeś wszystkie stosuje plus mase innych witamin i zoł .Tylko co mam dalej robić dodać proviron ?? , kiedyś guru forum polecali takie stosowanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Na odbloku dawki 2500 iu sa normalnoscia, osobiscie aktualnie lece 150 iu ed - ale ja nie mam zamiaru sie odblokowywac ani plodzic potomka.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Aleks
Na odbloku dawki 2500 iu sa normalnoscia, osobiscie aktualnie lece 150 iu ed - ale ja nie mam zamiaru sie odblokowywac ani plodzic potomka.
Dzięki za info , w takim raziem co byś mi doradził zwiększyć dawki hcg ? , czy jakaś inna opcja ?.Czytam ze Kisspeptyna (kisspeptin) lub HMG MOGŁBY POMÓĆ .Nie wiem co mam robić dalej możliwości i pieniądze się już kończą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Myślę że powinienes zastosować się do rad lekarza prowadzącego.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Aleks
Myślę że powinienes zastosować się do rad lekarza prowadzącego.
Ale ten niby endo od płodności już rozkłada ręce rozkłada bo ile można walić clom i tamox nawet po 100 mg ed HCG , niby pozostaje tylko hmg ale koszt 1000-1500zl za opakowania Menopur w zależności od dawkowania bo mówił ze w tygodniu x2 ale cena jest zaporowa .Mam Ovitrelle 6500 ui czy to hcg dawkuje się tak samo jak pregnyl bo podobno jest słabszy .Co do dalszych działań co w takim wypadku aleks lub inni eksperci by zrobili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Jest jeden spec od odblokow celem przywrócenia płodności, poszukaj na instagramie ben_tels

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
yoemaster
Aleks
Myślę że powinienes zastosować się do rad lekarza prowadzącego.
Ale ten niby endo od płodności już rozkłada ręce rozkłada bo ile można walić clom i tamox nawet po 100 mg ed HCG , niby pozostaje tylko hmg ale koszt 1000-1500zl za opakowania Menopur w zależności od dawkowania bo mówił ze w tygodniu x2 ale cena jest zaporowa .Mam Ovitrelle 6500 ui czy to hcg dawkuje się tak samo jak pregnyl bo podobno jest słabszy .Co do dalszych działań co w takim wypadku aleks lub inni eksperci by zrobili ?


Menopur używa się u mężczyzn w dawce 75-150 j 3x tydzień przez kilka miesięcy. Zalecam przeczytać ulotkę ogólnodostępną na Google. 1 opakowanie 1200j jednak na trochę wystarczy. Uważam ze warto. Sam kupiłem już 2 opakowania i poluje na kolejne.

Co do tego speca Bena. Tak na prawdę wcześniej opierał się na klomidzie, hcg i witaminach i ziołach. Widziałem jego protokół. Teraz pewnie dorzuca jakiś peptydów bo niektóre mogą pomagać. Znam osoby ze swojego otoczenia które korzystały z jego usług i tak na prawdę nic to nie dało. Kontakt był na zasadzie że dostali rozpiskę, jakiś czas stosowali, nie działało to usłyszeli „to trudno, nic więcej nie zdziałam” oczywiście w przenośni ale taki kontekst z tego wynikał a mało nie bierze.

Koledzy tutaj doradzali w sprawie witamin. Na twoim miejscu zainteresowałbym się tymi ziółkami. Mogą pomóc.


Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2022-02-28 20:46:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Diablo dzięki za info o benie, nie wiedziałem.
Widziałem tylko jak chwalił się ciążami po jego protokolach

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba a przerwy w treningach

Następny temat

BADANIA(nieksie LH i FSH) + ODBLOK PO KILKU LATACH

WHEY premium