SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P.M.P STEROIDS Drostanolone propionate 100mg/ml

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ktos mi kiedys mowil, ze bold jest w postacji ciekłej a nie proszku, chociaz nie wiem
agrafka, boldka ogolnie ciezko uraczyc w ugl'ach i patrzac po znajomych, ktorzy go stosuja to niezaleznie od ugl czy to atomic, razak, apx, axio czy jakis inny lab w szczycie swojej formy i rekomendacji przez wielu userow to nic szczegolnego po ludziach nie wiedzialem, co prawda slyszalem opinie, że apetyt podskoczyl czy tam lepsza gestosc miesni, ale to od ludzi, ktorzy jechali 3-4 srodki rownorzędnie, ja jak juz bym przekroczyl 3 srodki na raz to nie wypowiadam sie o zadnym z nich, bo obraz jest juz dla mnie zbyt rozmazany aby stwierdzic co wynika z czego.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
agrafka - jak mozna kupic towar z fusami? chyba tylko przez neta? bo w realu wsadzilbym to dilowi gleboko w powazanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Kult SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1044
2 lata temu leciałem bolda +prop i te dwa środki robotę wykonały na lato.. miecho ładne ubite a apetyt masakra nie ogarniałem go nie raz.. najgorsze ze nie raz od nagłego ataku głodu trząsłem sie cały ..
Bold akurat z atomica a prop z balkanu

Zmieniony przez - Bemo28 w dniu 2012-04-26 16:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
jw kumpel kiedys pamietam tez bil bolda z atoma tylko ze nie z propem ale mixem i dzialanie ksiazkowe pamietam jak sie skarzyl na te napady glodu nieraz nie do zniesienia

" W tym kasynie do gry zasiada śmierć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
master działą świetnie nie spodziewałem sie ze tak szybko moze zbic estrogen i porpawić sylwetke, i to ze mastera nie opłaca sie bić jak ktos ma BF powyżej 10% to tez mit wyssany przez kogos kto pcha słaby towar zeby nie było ze nie działa, jezli ktos nie jest grubasem i ma troche mięsni zauwazy działanie mastera w pare dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
barano master z pmp walisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak leciałem tylko przez 3 tyg takie wprowadzenie do redukcji przed trenem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Szkoda odstawiać pocisnij razem z trenem, do tego cypionacik, wszystko po 1ml co drugi dzionek podkuj z rana i bedzie forma przednia oczywiście jak bedziesz odpowiednio sie odżywiał i wystarczająco cięzko trenował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dariusz, master z trenem dziala duzo efektywniej niz sam master/tren? W MD czytalem ze master z trenem dziala 300% lepiej niz solo. Wiadomo ze nie urosne 3 x bardziej jak ktos moze pomyslec, ale jakbys porownal sam master i sam tren do mixu master plus tren? Zamierzam mieszac wlasnie na redukcji oba srodki, do tej pory bralem raz masteron z winem, trenu jeszcze nie. Po prostu bylo za wczesniej na niego w ostatnim cyklu.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-04-26 23:43:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Winstrol 10 / Orginał ?

Następny temat

Testenan-125 Huangshi

WHEY premium