SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxymethyl-S vs Pro-SD - jadł ktoś?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jakoś średnio do mnie przemawiają wyciągi z ziółek w tym przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Kolega tak leci a on przypominam MA już gino i leci tak jak Ci napisałem i gino się nie powiększa, suty nie swędzą wszystko jest ok;) A leci już tak drugi cykl i nie miał żadnych problemów;) A jak to do Ciebie nie przemawia to skołuj sobie bromo i jak się coś będzie działo to uderzysz tym i po sprawie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Bromokryptyne czy 6bromo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Bromokryptyne;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No nic jeszcze mam czas żeby się zastanowić, teraz jadę 4 x eq-plex + 2x Epi, zobaczymy jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 396
Z tym smażonym jesteś w błędzie ale sam się przekonasz . Co do gino , jesteś w ogóle podatny ? Miałeś już zalążki lub coś ? Masz pod ręką Nolvadex ?

Jem jak zwierzę , ćwiczę jak zwierzę by wyglądać jak zwierzę !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Co się mam przekonać z tym smażonym? Można czasem usmażyć coś na smalcu a jak się mylę to mi powiedz co i jak.
Co do gino to nie jestem podatny raczej, chociaż nie miałem nigdy okazji się przekonać właściwie.
Nolvadex mam w szafce.

Który lek z bromokryptyną jest w aptece polskiej i ile się tego je w razie gino?

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2011-11-14 17:26:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
No to jak nie jesteś podatny to raczej nie powinieneś mieć z tym problemu, tak jak Ci mówię b6 800mg + Vitex i powinno być git, a w razie czego jak by się coś działo, w co wątpię ale jak by to miej pod ręką bromo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Na odblok sam clomid 2 paki styknie? czy z nolvą jechać trzeba?Z tego co widzę to fajne sidy są po bromo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 396
Jak nie jesteś podatny to przestań lamencić , masz Nolve w szafce jak coś wyskoczy zapodajesz 40 mg i po sprawie. Dokończ cykl , daj troche luzu i w marcu wskocz na PRO-SD + PRO TREN . 10 tabl Clomidu styknie

Jem jak zwierzę , ćwiczę jak zwierzę by wyglądać jak zwierzę !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oblok po braniu epi 4 tyg moze byc ??

Następny temat

Prośba o pomoc przy cyklu

WHEY premium