SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolon solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 971
1. WIEK:22
2. WAGA:90
3. WZROST:185
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:120
-udo:63
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:6 lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: siłowy
9. CEL CYKLU: siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobre
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:140
-martwy ciąg:220
-przysiad:200

Siemanko mam parę pytań odrazu na wstępnie prosiłbym nie pisac komentarzy że lepiej łączyć z testosteronem itd albo że podj** dużo oxy mam tego świadomość chce zrobić pierwszy cykl solo(ions) mam pewny środek więc proszę was o pomoc.

Co sobie zbadać przed rozpoczęciem cyklu który będzie trwał 8 tyg na dawce 50mg
W ile tabletek clomidu się zaopatrzyć i jak go zastosować
Jakie środki polecacie osłonowe np liv-52

Będzie wdzięczny za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zarzuć podst bad diag + pakiet hormonów. PCT to nie wiadoma, przed końcem cyklu zobaczysz czy potrzebny. Profilaktyka - jest sporo tematów w archiwum, np https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dla mnie bez sensu oxa tez cie poblokuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Nie jedz tego . Tym bardziej solo . Nie bedziesz miał żadnych efektów . To jest pod ostatni szlif poniżej 15%bf . Siły nie zrobisz solo . Szkoda twojej kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 971
Czyli lepiej dołożyć jakiegoś enana 250 e4d?


Zmieniony przez - Suven w dniu 2021-06-20 19:06:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suven
Czyli lepiej dołożyć jakiegoś enana 250 e4d?



Zmieniony przez - Suven w dniu 2021-06-20 19:06:55


Tak daj podkład z teścia i spokojnie styknie żeby była baza z teścia,estro i wszystko latało jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Dokładnie . Nikt nie chce dla Ciebie zle poprostu szkoda pieniędzy . Ja osobiście siły czy masy na oxie nie próbowałem zawsze redukcja. Za mało kcal;)


Zmieniony przez - Geno777 w dniu 2021-06-20 21:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 971
W takim razie w jakie środki się muszę zaopatrzyć chodzi mi bardziej o środki na odblok HCG itd będzie to mój pierwszy raz i takie pytania zadaje bo chce mieć wszytko pod ręką co będzie mi potrzebne.
Wtedy byłby plan enan 12tyg oxa 8tyg myślę że 12 tygodni jak na pierwszy raz chyba wystarczy ? Oczywiście wiem przed cyklem badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Oxa mocny środek na pierwszy cykl. Nie lepiej zarzucić teścia z npp? Inaczej to zaczynanie zupełnie od dupy strony. Później cięzko będzie progresować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Daj samego teścia długiego minimum 14 tygodni . Zaopatrz się w hcg i clomid . I ewentualnie na zbicie e2 exe . Badania przed cyklem i w trakcie. Na pierwszy cykl nie dawaj więcej środków .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Hansinho
Oxa mocny środek na pierwszy cykl. Nie lepiej zarzucić teścia z npp? Inaczej to zaczynanie zupełnie od dupy strony. Później cięzko będzie progresować.


Chyba Ci się środki pomyliły

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

utrzymanie pompy

Następny temat

Brak libido

WHEY premium