SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolon solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiec ja troche inaczej- Oxa- Anavar . Z zalozenia 50 mg wiec dwie dawki dziennie po 25 mg rano i wieczorem. Ten cykl ma swoje plusy i munusy. Czego mozesz sie spodziewac. Zauwazalnego wzrostu sily , co nie nastapi- znaczacey wzrost masy miesniowej. Wzrost sily nastapi dzieki DHT tym samym zwiekszysz procesy metaboliczne i zaczniesz szybciej spalac tkanke tluszczowa. Wady - Anavar kompletnie nie Aromatyzuje wiec twoj Estrogen kompletnie nie wzrosnie ale nastapi gwaltowny wzrost testosteronu ktory zablokuje twoja naturalna produkcje wiec po 8 tygodniach musisz wykonac pelen odblok.Pozatym Anavar zablokuje twoja HDL a nastoapi wzrost LDL wiec osobiscie polecam lykac Omege3 .ostatnim jest toksycznosc dla watroby - tu juz musisz sam zdecydowac jaka oslone zastosujesz. Podsumowanie - czy jest to dobry cykl. TAK I NIE . Tak bo unikasz igiel, cykl sprawdzony ( wiele moich kolezanek korzysta) ale nie jest to cykl optymalny. Oo dekad aby poprawic dzilanie Anvaru korzysta sie z podkladu Testosto


Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 21/06/2021 18:36:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testosteronu . Dla czego. Testosteron pomaga w takim cyklu balansowac Estrogen i balansowac efekt Androgeniczny. Czyli staje sie symbiotem i takie combo dziala optymalnie. Co do dluzszego stosowania Anavaru - Wyjasniem Anavar ma wspolczynnik Andabolicznosci do Androgenicznosci kolo 10:1 testosteron kolo 1:1 ale Anava ma wyzszy wskaznik SPAI ( Steroid Protein Activity) kolo 3 podczas gdy Test ma 1 ( Testosteron zawsze jest baza wynikow ) Teraz notka do pan co to czytaja - Dla was dawka Anavaru to 10 mg (2 razy dzienie) i maksymalny czas brania to 6 tygodni rowniez dla kobie konieczny jest 'odblok' bo zaburza kompletnie stosunek TES do ESTR.

Co do odbloku - Dla kobiet Nolvadex 4 tygodnie od 20 mg do 5 mg dziennie ( co 7 dni obnizac 5 mg)
Dla ciebie HCG - konieczne bo jak pisalem nastepuje kompletna supresja naturalnego Tescia Clomid i Nolvadex- jak robic , odkop tematy .


Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 21/06/2021 18:57:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
a u kobiet co chcesz odblokowywać tym tamoxem?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Depresje- po Anavarze kobietu czuja kliniczna depresje. Plus jest to przyspieszenie do powrotu cyklu miesiaczkowego.Plus jakiekolwiek libido. Protokol dla kobiet zostal wprowadzony i przebadany przez Dave Crosland . Caly opis dla czego zawarty jest w jego pracy Croslands Harm Reduction.
http://croslands.org.uk/



Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 21/06/2021 21:09:27

Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 21/06/2021 21:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ale to jest mocno naciągane , tamo u kobiet tez moze miec sporo minusów
ciesze sie ze trafiłes tutaj na forum bo lubie konwersować na rózne tematy
ale to tamo u kobiet to pomyłka stestowane/na wielu przykładach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe wiem . Trenuje 3 boj silowy na mordowni ( nie fitnes klubie) z kobietami ktore maja lechtaczki wieksze niz moja jaja ( tak porownywalismy) . Informacje na temat dopingu sa u nas otwarte wiec rozmawiamy np jak czuja sie po trenie ( mowia ze dziala jak wiagra , ciagla chcica) . Ogolnie sa o polowe mlodsze odemnie ale 3boj zaczolem uprawiac 2 latea temu wiec tak naprawde prawidlowych treningow ucze sie od nich. Materialy ktore przytaczam sa od nich bo placa w takich specjalistycznych klinikach kupe £ za porady i rozpisywanie cykli. A informacje wymieniemy miedzy soba. To co mi poradziles i rozpisales tez poszlo i dzisiaj zaczolem to ja plus inny zawodnik. Jesli bede mial okazje zrobic screeny podesle ci na priva jak prezentuje sie Crosland harm Reduction Clinic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Depresja u kobiet po oxie, to pierwsze słyszę, a trochę ich w swojej karierze przygotowałem do zawodow . Akurat deprecha to już indywidualna sprawa i może wystąpić po czymkolwiek:). Poza tym sama oxa u chłopa to raczej słaby pomysł . To nawet kosmetykiem nie można nazwać w takiej dawcę . Jakbyś dał dawkę 100 mg dziennie pewnej oxy to pewnie i jakieś profity by z tego były .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Azazelll masz 20 lat za soba na silowni. ja przygotowalem odpowiedz na cytuje -albo że podj** dużo oxy mam tego świadomość chce zrobić pierwszy cykl solo(ions) mam pewny środek więc proszę was o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Luz kolego, niczego nie kwestionuje. Generalnie odnoszę się do tego ze to słaby pomysł dla chłopa sama oxa. Tak czy inaczej przyblokuje , wiec dużo lepszym rozwiązaniem jest podanie samego testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Azazelll masz 20 lat za soba na silowni. ja przygotowalem odpowiedz na cytuje -albo że podj** dużo oxy mam tego świadomość chce zrobić pierwszy cykl solo(ions) mam pewny środek więc proszę was o pomoc.

Wiec przyjolem zalozenia ze ma to byc cuting - pierwszy cykl w zyciu i ze gosc boi sie igiel. Innymi slowy opisalem mu moje za i przeciw oraz postaralem sie wytlumaczyc dla czego polaczyl bym z TE.

Sam cykl Anavaru jest dos popularny na zachodzie i z tad domniemam ze poczytal na prasie USA UK i dla tego chce wlasnie tego sprobowac. Jesli mial bym mu ulozyc cykl zrobil bym tak:
Tydzien 1-8 – 400mg/week Testosterone Cypionate
Tydzien 9-12 – 100mg/eod Testosterone Propionate
Tydzien 1-12 – Clenbuterol at 40mcg/ed Tydzien 1-2, 60mcg/ed week 3-4, 80mcg/ed Tydzien 5-6, 100mcg/ed Tydzien 7-8, 120mcg/ed tydzien 9-10, 140mcg/ed Tydzien 11-12
Tydzien 5-12 – 50mg/ed Anavar
Tydzien 1-12 – 0,5mg/eod Letrozole

Ale nie byla by to odpowiedz na jego pytanie i to nie jest cykl ktory komukolwiek polecal bym na pierwszy cykl na docinke .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

utrzymanie pompy

Następny temat

Brak libido

WHEY premium