SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolon Bayer

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 221 dni Przeczytanych tematów 24
Real czy fake ? Zakupiłem jedno pakowanie ale nigdzie nie mogę znaleźć info w necie czy ta firma wogole w takiej formie miała oxe.

Tutaj zapytaj ale bez zdjęć https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335.html
Bayera to już było z 10 producentów albo i więcej przez lata ,ciężko powiedzieć kto to teraz podrabia i co jest w środku




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-09-22 14:50:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40094
Ja nie rozumiem tych bayerow i innych pseudo aptek ktoś chce robić dobry towar to wypuszcza swoją markę i ma stałych klientów dopóki wszystko jest siii. Ale podrabianie apteki to zawsze chvjem śmierdzi, albo stężenie lipa, ale siedzi coś innego, albo nie ma nic

A Bayer (ten od aspiryny) napewno nie miał w ofercie oxy nigdy

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Ja zamiast odpowiedzieć edytowałem %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

osłabiony wzwód

Następny temat

Meta iniekcja

WHEY premium