SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxa+testo enan ciśnienie tetnicze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Kolezka bije i jest okej. Ale każdy ma inny organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
W jednej części Pl chwalą w drugiej narzekają to loteria a i w oxie może coś siedzieć bo ciężko trafić na dobrą oxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Jak brałem sama oxe bez teścia czułem się elegancko. Mam jeszcze teścia z DNA zobaczę czy po nim będzie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
A i zapomniałem dodać ze utrzymuje się przez te kilka dni goraczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
To stan zapalny, weź ibuprom albo jakiś inny przeciwzapalny i Diclofenac jest dobry na stany zapalne i ja bym zmienił teścia na inny lab, a jak miejsce iniekcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Udo. Miejsce nie boli, wszystko elegancko zawsze wchodzi. To już k***a tyle czasu wale jakiś shit. Organizm mi się wykończy hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Gucio547
W jednej części Pl chwalą w drugiej narzekają to loteria a i w oxie może coś siedzieć bo ciężko trafić na dobrą oxe
ciężko trafić dobra oxe?bez przesady jest dużo dobrej oxy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Nie No napewno wina teścia. Jakieś scierwo. Dlatego zle sie czuje. Ogarnę innego laba. Mam nadzieje ze przejdzie mi za kilka dni gorączka, zawsze przechodziło. Ale teraz dosyć mocno mnie rozj**alo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Zgadza się dużo oxy jest legit ale też dużo jest wałów podobnie jak z Turą, zresztą jak ze wszystkim jak pewne źródełko to pewny towar


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-05-27 16:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Galaxy to shit
2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Cypio 250 e4d + HCG + PCT do oceny

Następny temat

Badania Enan 300 mg week

WHEY premium