SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxa+testo enan ciśnienie tetnicze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2266

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Tak leci hcg raz w tygodniu 500ui
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
naginator
Sam jestem na tej samej dawce teścia co ty. Wcześniej było test 250 2x week + master 125ml 2x week. U mnie było tak ze ciśnienie mierzone regularnie i w normie. Krew elegancka, i nagle w lutym po urlopie j**! Ciśnienie 160/80. Szansa ze to od SAA w takich dawkach jest bardzo mała. Jestem pod okiem kardiologa, dorzucilismy leki i ciśnienie nadal potrafi szaleć. Zrobiłem już cała masę badań i wszystko ze mną Ok. Czy to od towaru? Wątpię. Ale jak nie od towaru to od czego?
Teraz coraz częściej rozważam żeby zejść i się odblokować, ale boje się ze będzie jeszcze gorzej





Zmieniony przez - naginator w dniu 2022-05-27 19:06:47




Tutaj kolego mozesz sie mylic niektorzy maja tak ze nawet mala dawka testa z zewnatrz ma posredni wplyw na cisnienie.Jak odstawisz to mierz regularnie wtedy sie przekonasz czy faktycznie test ma tu wplyw czy inne czynniki,ale znam kilka przypadkow ktorzy bili po 250 testa i cisnienie mieli podwyzszone gdzie przedtem nie bylo problemu.Reakcja organizmu na dana firme moze byc rozna lub przy kilku probach roznych firm bez poprawy wtedy dany organizm nie toleruje dobrze testa z zewnatrz wtedy moze pojawic sie własnie m.in bol glowy,problemy z cisnieniem,reakcje alergiczne jak wysypki.Oczywiscie bicie testa przy zachowaniu homeostazy w hormonach ,bo wiadomo ze jak estro wywalone to cisnienie tez moze isc do gory.



Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2022-06-25 15:19:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Siema chłopy. Dostałem wyrok odsiadki po nieudanym sądzeniu się za głupotę która zrobiłem 4 lata temu. Czy ktoś stąd wie czy da radę w jakiś sposób przemycic teścia do paki?
Jeszcze będę pisał pismo o dozór elektroniczny zamiast siedzenia ale ch** wie czy to przejdzie a stawić się mam w poniedziałek już.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Wszystko się da, są kolesie którzy handlują wszystkim w ZK, albo obczaj gada za odpowiednią kwotę nie zwróci uwagi co jest w paczce, dużo kolesi w ZK trenuje na towarze, pogadasz grzecznie i wszystko Ci wytłumaczy, albo załatwi Ci towar albo wskaże klawisza, który za opłatą wniesie Ci wszystko na ZK nawet nie zaglądając do paczki, aha na wejściu nawet nie próbuj nic wnosić bo prześwietlą Cię od stóp do głowy



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-06-26 08:14:33

Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-06-26 08:23:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Co z tym moim odblokiem hahaha. A powiedzcie jeszcze czy po samej oxie trzeba się odblokować? Kolega pyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Zalezy czy ma oryginał czy mixa mety i wina.Oxa tez blokuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jak sama oxa to profilaktycznie z 10 tabletek clomidu, ale pisałeś że leciał teść więc przydały by się badania, teść, estro, prolaktyna, lh i fsh bo może hcg będzie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22714
No to masz odpowiedź zmień lab

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Pany. Badania kontrolne dziś były robione. Oczywiście bite hcg i test. I estradiol coś za nisko. Test jeszcze w trakcie badania.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Co teraz na to poradzić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Cypio 250 e4d + HCG + PCT do oceny

Następny temat

Badania Enan 300 mg week

WHEY premium