SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oto ja po sezonie zimowym.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Dieta, 2 obiady dziennie,owoce,warzywa, duzo nabiału. Kalorii nigdy nie liczyłem i liczyć nie będę bo kulturystą z prawdziwego zdarzenia nie jestem.
Pozdraiwam.
Dalej czekam na komentarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Dalej czekam na komentarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klatka jest bajeczna :D

Kazdy Dzien Moze Byc TYm Ostatnim a Ktory<hmm>Nierozwiklam Tej Zagadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faktem jest ze brak wspolzawodnictwa nie wplywa dobrze na treningi i gdyby nie moja silna wola i chec osiagniecia wyznaczonego sobie celu do juz dawno przestal bym cwiczyc, ale potem dreczyla by mnie mysl ze przez ten czas co sie obijalem moglem urosnac duzo wiekszy
ja jeszcze nie bralem zadnych suplementow ale zamierzam zrobic sobie cykl z kreatyny na tych wakacjach i zobacze czy duzo urosne heh taka mam nadzieje

"Pan Mordu zginie, ale przed śmiercia
Spłodzi legion śmiertelnych potomków
A ślady ich przejścia znaczyć będzie Chaos"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Ja tez mam cele i motywację i to sie liczy, nieważne, żę niemam z kim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
ta klata




ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
A ja tam wolę ćwiczyć sam ,lepiej się wtedy skoncentrować .Tyle że czasami nie ma kto pomuc w ostatnich powtórzeniach

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Hm, najgorzej jest przy duzych towarach, jak nad głową wisi 100 kg ferrum czasem więcej i może zlądować to jest fza.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja, mozna sobie krzywde zrobic dlatego jak robie klate to zawsze sprowadzam sobie jakiegos kolesia co by mi pomogl w ostatniej serii, bezpieczniej i moge sie skoncetrowac na tym zeby wycisnac a nie co bedzie jak nie wycisne

"Pan Mordu zginie, ale przed śmiercia
Spłodzi legion śmiertelnych potomków
A ślady ich przejścia znaczyć będzie Chaos"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Na klatę to jeszcze nie problem ,ja zawsze jak już nie mogę podnieść to przechylam jeden koniec sztangi na podłogę i luz . Gorzej jest z przysiadami

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o ocene fotki

Następny temat

Moja fotka

WHEY premium