SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrzegam wszystkich!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
Od 18 roku życia ćwiczyłem na siłowni z różnymi przerwami. Obecnie mam 29 lat piękna żonę i od 5 lat nie mamy dzieci bo byłem głupi i brałem koks. W życiu zrobiłem ze 4 cykle. po pierwszych dwóch wcale się nie odblokowałem. Dwa lata temu zrobiłem badania nasienia. Czyli po 4 latach od ostatniego cyklu. Wyniki zaj**iste - ucieszyłem się bo pomyslałem, że udało mi się nasienie jest bardzo dobre bo było 280mln plemników itd. Początkiem tego roku zrobiłem cykl z deki 10 strzałów i 5 omek. Urosłem pieknie. Odblokowałem się HCG potem clomidem. Ostatnio zorbiłem badania nasienia i co - porażka mam 150 mln plemników z czego tylko 6% o prawidłowej budowie. Oprócz tego zrobiłia mi się jakaś aglumentacja w spermie na szczęście tylko pierwszego stopnia. Powiem Wam, że najbardziej czego pragne na świecie to dziecka a przez własną głpotę mogę go nie mieć. Także ostrzegam!
Przy okazji proszę o pomoc. Jeżeli ktoś to przeczyta i miał podobny problem i wyszedł z tego. To nie opisze sytuacje. Nie wiem co robić. Zakończyłem cykl w marcu. Obecnie jestem już dwa miesiące po odbloku i zastanawiam się czy moje nasienie powróci do stareg wyniku sprzed dwóch lat tj. ponad 300 mln plemników z czego około 50% o prawidłowej budowie i bez żadnej aglumentacji.
Mam nadzieje, że po kilku miesiącach nasienie bedzie lepsze gdyż jeżeli kiedyś bez żadnego odbloku wróciłem do dobrego wyniku to czy teraz będzie tak samo?
Proszę o pomoc i jednocześnie proszę uczcie sie na moich błędach a nie na swoich.

zastanów się czy warto Kolego !!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261413
a po chooy komu dzieci tylko kasa na nie idzie i gdy pomysle ze mialbym miec takie dzieci jakim ja jestem i bylem dla moich rodzicow to podziekuje Lepiej kupic jakies dobre 4 kolka np 350Z albo jakies 10 letnie 911 i dobrze sie bawic a nie niszczyc sobie zycie. Niektorzy maja wieksze ambicje niz zakladanie rodziny i sadzenie drzewa



pozatym abstra.h.u.jąc juz od tego ze kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat to widac ze Twoja wiedza na temat saa jest zerowa



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-02 16:21:52

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PrzeGibon jestem podobnego zdania co ty.Autorze napisz jak te cykle dokładnie wyglądały kiedy dokładnie robiłeś te badania itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139503
dla mnie to dobre info %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 11 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20370
wcześniej też tak mi się wydawało
ale teraz wiem że życie bez dziecka to nie życie

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
Zgadzam się moja wiedza na temat koksu jest niska. Ale proszę o konkretne odpowiedzi a nie opr. Wiem że zj**ałem ale proszę o pomoc.

Ostatni cykl trwał od 1lutego do końca kwietnia tego roku. Brałem 10 strzałów deki250 i 5 omek. Zacząłem od 1 deka /tydzień potem 2/tydzień i po jednej omce począwszy od drugiego tygodnia po pierwszej dece. Do tego masa suplementów. Dwa tygodnie po ostatnim strzale czyli po omce wziąłem HCG jeden flakonik podzieliłem na 4 strzały. Po tym clomid jeden listek.

zastanów się czy warto Kolego !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
czy wobec obecnie złych wyników nasienia mam dojechać jeszcze clomidem czy już olać tamat i czekać na powrót do własnych sił. A może zastosować Tribulusa?

zastanów się czy warto Kolego !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8120
sorry przegibon ale ty chyba jeszcze jestes dziecko i niedorosles do tego. A tak na marginesie trzeba bylo najpierw sie starac a pozniej koksowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
racja racja.... ale teraz już jest jak jest. proszę o radę a nie operdol bo dość już mam własnych wyrzutów :(

zastanów się czy warto Kolego !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261413
-spartan- poki co dla mnie to abstrakcja ale mam wielu znajomych ktorzy w moim wieku(za pare dni koncze 26 lat) maja juz gromadke dzieci i jak widze jaka to patologia to az nie wypada z tego szydzic polowa z nich gdyby nie miala rodzicow to by mieszkala pod mostem. Nonm stop wyłudzaja kase od starych bo inaczej by nie dali rady. a tez najlepszym dzieckiem nigdy nie bylem ale w koncu zrozumialem na stare lata ze rodzicow nie nalezy okradac tylko w miare mozliwosci im pomagac i do tego dąze



do autora: wziales tak malo towaru ze to przyslowiowa jest kropla w morzu. Calkiem mozliwe ze gdybys nic nie bral bylby ten sam problem albo masz genetyczne predyspozycje do tego typu problemow

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-02 16:38:14

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
wiem, że ma tym forum jest wielu specjalistów od tego tematu więc poczekam może ktoś sie znajdzie......... z mądrą radą

zastanów się czy warto Kolego !!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok a winstrol?

Wiecej