SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatnie przymiarki %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
siemano
Otóż planuje rozpoczac niedlugo cykl i chcialem Was prosic o sugestie i ewentualne korekty etc.

Pod koniec marca skonczyłem PCT po cyklu
1-10 deca 200mg e7d
1-10 omo 250mg e4d
1-5 meta 25mg ed

Na dzien dzisiejszy troche mi sie schudło i jakos koło 85-86kg teraz waże. Fotek troche wklejałem wiec pewnie ktos kojarzy mniej wiecej

i tak cykl ma wygladac tak, cel masa oczywiscie:

1-10 deca 400mg e7d (albo 200mg e3d)
1-10 enan 250mg e4d
11-16 prop 100mg e2d
11-16 wino 30-40mg ed

I tu sie chcialem spytac czy nie wrzucic nic na kicka ? Bo wlasnie mysle nad meta, ale teraz ostatnio wrzucilem sobie 20mg ed anabolu britsh dispensary na 3 tygodnie tak zeby wrócic do swojej starej wagi ale zupełnie nic mnie nie ruszyło, ani waga ani siła. Miska byla ok i tez własnie myslalem ze to mozliwe ze po prostu moj organizm ma tolerancje juz na taka dawką i jest ona za mała czy trafiłem na fake'a ??

Na tym cyklu planuje jechac taka dietą





Oczywiscie ryz bedzie zmieniany z makronem razowym, kaszą itd. Zamiast kuraka czasem wejdzie rybka czy wołowina. Takich rzeczy jak surówki nie uwzględniałem bo jem jak mam ochote.

jak ktos moze to niech skrobnie czy dobrze to wygląda wszytsko i ewentualne poprawki i rady bardzo mile widziane :)

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
tak, o amatorskim poziomie mowa, czyli o takim, ze nie musisz sobie liczyc kalorii, bo po co? jedz tyle, zebys rosl i zgodnie z wytycznymi. poprostu nie powielaj moich bledow i nie trac czasu jak ja tracilem na sprawdzenie siebie metoda prob i bledow. bierzesz sterydy to przyloz sie maksymalnie, by je wykorzystac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Meta wydaje sie byc naj rozsadniejszym srodkiem na kicka ,jesli jednak nie chcesz jej wrzucic wez propionat w dawce 75mg-100/e2d na pierwsze 4 tyg nim sie enan bujnie.

Najwidoczniej musiales trafic na wy***ke anabolu skoro w ogole Cie nie ruszyla, 20 mg przy Twojej wadze powinienes znacznie odczuc,chociaz by w apetycie.

Diete przegladnolem z grubsza ,jest bo jest rewelki nie ma,jakies suple do tego zakupiles? Bialko ,etc ?

A propos Twojej rozpiski - te 250mg enana / e4d moze byc za malo,z reguly powinno byc wiecej testa nizeli deki, a tutaj wychodzi prawie tyle samo w tygodniowym rozliczeniu , no chyba ze deca-dick Ci nie straszny

Zmieniony przez - Pio w dniu 2008-06-20 00:19:45

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
ja bym wbil na kicka po flakonie propa i npp
ewentualnie dorzucil npp do tej drugiej fazy
metki nie bierz to k*******, masz czas po co te kicki

PS jak aktualna forma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jak pio malo enana masz

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
daj po 2 strzaly w tyg enana i deki, poniedzialek i czwartek, bedzie enana 500 week a deki 400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
przepraszam ze nie na temat,ale czemu niby meta to k*******?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
bo to co na niej zbudujesz jest ulotne, bez ******lenia o trzymaniu michy, jestem endo, jestem wrazliwy na estrogen, bralem arimidex w dawce zalecanej ogolnie na forum, zrobilem duzo, duzo spadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
boze co to za dieta jakies serki, twarogi i ryz bialy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
no w sumie racja wrzuce enana e3d.

hax - forma w lesie

shield - tylko w rozpisce jest ryz biały bo nie chciałem kombinowac - a tak jak pisałem bedzie szedl naprzemian z kasza, makaronem razowym i ryzem brązowym.
A co do twarogu to jest po 100gr tylko na rano i na noc, a co Twoim zdaniem wywalic kompletnie ? Bo nie mam za bardzo co wrzucic innego, jajka rano to niechetnie bo czesto mi sie zygac chce po na twardo. A mieso do owsianych tez lipa

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Napisz jeszcze jakie srodki (firmy)...

Ogolnei z tym 2 krotnym biciem dobry pomysl, nie bedzie takich wahan stezenia ...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
prv: nie kombinuj ,lec 500mg/e5d na poczatku. Po 4-5 Tyg zacznij zwiekszac testa bo po tym czasie zaczyna sie stagnacja jesli chodzi o testosterony.Czyli analogicznie jak enana ,zwiekszasz propa.
Na ostatnie 2 tyg wrzuc clen + jablczan kreatyny ,zanim skonczysz cykl powinno sie juz ladnie rozbujac i zminimalizujesz spadki.

Pamietaj o zwiekszonej podazy KCAL wraz z zwiekszajaca sie waga. Wielu o tym zapomina i leci schematem do konca cyklu.

Do sera bialego dorzucil bym BCAA - do kazdej porcji.
3.0 g/kmc bialka moze byc troche za malo,zwiekszyl bym o chociaz te 0.5 g ,zeby spac spokojnie.

Suplementujesz sie jakims bialkiem ,etc ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anapolon

Następny temat

Cidoteston...

WHEY premium