SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osłonki na cyklu Trenbolon hexa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 586

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Hej.chcialbym wejść na cykl susta+ tren hexa.cykl 10 tygodni. Interesują mnie jakiego typu "osłonki" mam kupić.watroba ,nerki,żołądek .ewentualnie jakie środki inne potrzebuje żeby coś dozucic w trakcie cyklu np.proviron itp.dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Nie wiem czy wiesz ale tren Ci poj**ie wyniki estro ogarnij estro i wal ten tren do końca życia nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Ankieta działu oraz jak ma dokładnie wyglądać cykl, dawki itp

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Planuje cykl masowy 10 tygodni.susta i hexa
Obydwa środki c3d po 1ml jak będzie dobrze szło zostanę przy tych dawkach. Poprzednich cyklach z tecia leciał propek entana cypek susta potem masteron,deka i z 1 cykl.boldenon .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Rozwieje wątpliwości.forum używam czasami.staz ciągły 6lat ogólnie ponad 10.
Trenuje sam dla siebie.6x w tyg. Tren mi nie znany chciałbym go spróbować i czekam na Wasze PORADY A NIE HEJT ja to zwykle bywa na tej grupie. Chcesz pomóc udziel.sie nie chcesz to wiadome...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Napisz ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
I w 10 tyg to nabije Cię woda i glikogenem nawet się środki nie rozkręca minium 24 i się badać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 5061
10 tyg ma sens wg mnie pod warunkiem trenu Ace a nie hexa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Wszystko fajnie tylko pytanie było zupełnie inne.Pytalem o osłonki związane z użyciem trenu. Interesuje mnie osłona wątroby nerek i serducho.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Cykl mogę wydłużyć nie ma problemu.
Hcg c3d 500j
Mam też tamoxifen i proviron czy stosować to od początku cyklu np proviron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 5061
Dawidkoszary
Cykl mogę wydłużyć nie ma problemu.
Hcg c3d 500j
Mam też tamoxifen i proviron czy stosować to od początku cyklu np proviron?


Nie możesz wydłużyć bez problemu bo skoro nigdy wcześniej nie używałeś trenu to sobie możesz gdybać a życie zweryfikuje ile na nim polecisz bo czy psycha ci siądzie czy lipidy się rozjadą czy ciśnienie skoczy itp itd dlatego napisałem że najkrótszy estr jest najlepszy na pierwszy kontakt bo szybko się wkreca i szybko schodzi z ciała w razie potrzeby a i na 10 tyg starczy żeby efekt był jak będzie ok . Jakieś probiotyki na flaki , omega 3 , cardaryne , NAC na wątrobę jak już masz problemy i jedziesz . Ogólnie doradzanie bez sensu jak nie masz ankiety tak na marginesie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Jestem z uk więc podaj mi nazwy probiotyków znajdę odpowiedniki u siebie.moga wystąpić problemy trawienne polecasz coś aptecznego,mocnego czy wystatcza ogolniendostepne środki wspomagające trawienie.

Nie mam problemu narazie z żadnymi bebechami.dobrze się prowadzę,alkohol to tylko w sklepie widzę.
Dziękuję za wiadomość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz diablos a sama silownia

Następny temat

Testosteron enanthate czy propionate od czego zacząć?

WHEY premium