SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ortiz nadal wolny, spodziewa się dziecka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664


Tito Ortiz powiedział że nadal jest wolny i myśli nad tymi trzema Organizacjami.

Ortiz i jego partnerka Jenna Jameson spodziewają się dziecka.Tito walczył dla UFC przez ostatnie 11 lat.
Popularny były mistrz UFC w kategorii light heavyweight przebiera w ofertach.

“EliteXC -- możliwe. Affliction -- możliwe. UFC -- mała szansa," powiedział Ortiz.

Publiczna nie nawiść pomiedzy prezydenten UFC Dana White ai Ortizem trwa od dawna i każdy o tym wie.

Jednakże Oktagon składa propozycje temu 33 letniemu fighterowi bo jest to dobra reklama i maszynka do zarabiania forsy, Rewanż z Chuckiem Liddellem przyniósł największe zyski PPV (pay-per-view) w histori MMA wyniosły 1 milion 800 tyś sprzedanych PPV.

“Robię to już od 11 lat i nadal mam 5 albo 6 lat przed sobą." powiedział Ortiz. “Chcę się upewnić aby moja nowa organizacja wspierała mnie i używała najlepiej jak potrafi (chodzi o walke z najlepszymi)."

Ortiz (15-6-1) przegrał przez jednogłośną decyzję z Lyoto Machida (13-0) na UFC 84 “Ill Will" 24 Maja w Las Vegas przegrał 2 z 3 ostatnich walk.

źródło fight24.pl

No więc ciekawy news.
Tito a raczej jego partnerka spodziewa się dziecka.
No i Tito możliwe że powróci do UFC.
A najchętniej widziałbym go w innej federacji bo z tego co widze w rekordzie Tito to tylko jedną walkę stoczył poza UFC
Wygrał z Jeremy Screeton przez Submission (Strikes)na gali WCNHBC - West Coast NHB Championships 12/8/1998
w 16 sekundzie 1 rundy

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
bahor w drodze wiec trza sie wziac do roboty. niech tylko do tego cyrku elite xc nie idzie. cos mi sie jednak widzi ze wroci do ufc, nienawisc nienawiscia ale kase kazdy kocha i lysy i ortiz.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
ciekawe czy napewno jego to dziecko moze taki maly wypadek przy pracy Jeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64992
Tito walczył dla UFC przez ostatnie 11 lat a Jenna dawała dupy przez te 11 lat, jak nie więcej

Zmieniony przez - Gain3r w dniu 2008-08-30 22:34:46

........................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
Tito licytacje urządza mysle ,ze Dana "the bitch" White zaplaci mu najlepsza kase... no i oczywiscie super premie za kazda porazke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Przecież ona już skończyła karierę i biedny Tito musi się namachać, żeby taką nie dość że wypoczętą to jeszcze rozciągniętą jak wiadro piczę zaspokoić, stąd te przegrane walki ostatnimi czasy, nie ma siły chłop HHRHR
A co będzie po narodzinach to nie pytam, ale wróżę mu pięcioraczki, wtedy może ją swoją wielką jak balon głową zaspokajać będzie

sosa: Wpadłem na ten sam pomysł

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2008-08-31 05:41:03

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5600
Jenna jest w biznesie od 1993 roku.Ma ona wlasna firme,wiec zarabia miliony.Magazyn "FORBES" podał ze rocznie zarabia 20-30 milionow $$$.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mixed Martial Arts - Bydgoszcz ?

Następny temat

Overeem: Walka z Cro Copem 23 września

WHEY premium