SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opowiem wam sen....

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12086
a mi sie dzisiaj sniło ze byłem w aptece u znajomej i za***ałem jej troche deki hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
I tak jest z kazdym postem o snie najpierw cos ciekawego a pozniej gadaja glupoty, tak jak na Forum ZN

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
Witold17 BAN


Cichy z tymi snami wiem oco biega kiedys trenowalem takie sny i czasami mi sie udawlo, ja staralem sie maxymalnie skupic przed takimm snem i raptownie zmniejszalem ilosc oddechow i to tez dzialo, a realne sny to cos naprawde fajnego


ps: to nie byl moj pierwszy sen o silce
ps2: nie, nic nie pilem, robie mase

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Cichy - równiez pozdrówka
A co do uzależnienia, to troszeczke przekreciłem, bo nie chodziło tyle o uzależnienie co utrate kontroli nad wchodzeniem w trans. Chciałem się tak uczyć i w ogóle, lecz uświadomiła mi że w ten sposób można by całe życie "przespać". Ona wie to ze studiów, tam jakiś wykładowca o tym nawijał, lecz ostrzegl o niebezpieczeństwie jakie to ze sobą niesie. Choć w sumie jakbym mógł to bym się wprowadzał w taki trans...lecz nie chce mi sie trenować oddechu (bo podobno dość długo trzeba).

A co do moich snów to raz na jakiś czas (np co 6 msc) śnije mi sie coś czego nei jestem w stanie opisać, bardzo dziwne i nie wyjaśnione. Mam wrażenie że to ma jakiś związek z moim dzieciństwem....ale chyba sie nigdy nei dowiem...

Musze do psychiatry ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
taki to pikus...a byles kiedys snajperem i polozyles sie na polce miedzy sloikami?? bo ja bylem

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
hulk, musisz!!!


Dragon- ja tez mam rozne sny wiec luzz, kiedys snilo mi sie co noc koszmar taki ze uciekalem przed potworem i zawsze mi na koniec serce wyrywal i zjadal.., albo ze ciagle sie z kims bilem, tudzież walilem panienki


oj bylo bylo.... ale ten byl o silce wiec napisalem


dzi tez spie tam samo moze kolejny sen

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja przez pare lat maiłem koszmar że spadam ze schodów i na samym dole sie budziłem,najpierw spadałem z dużych schodów w przedszkolu wyłozonych czerwonym dywanem a potem ze schodów w podstawówce .Widocznie to był jakiś proroczy sen żeby nie kontynuować edukacji i tak też zrobiłem skonczylem podstawówke i dałem se luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Blink to znak z niebios abyś nie koksował

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
heh no to wesolo ja zazwyczaj mam cos takiego ze jak mi sie snia jakies ******ly czy cos to w pewnym momencie podczas snu uswiadamiam sobie ze to jest sen i stwierdzam krotko "****a przeciez to tylko sen co ja sie przejmuje" i spie sobie pozniej spokojnie dalej

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Cichy - Figa mógłbyś napisać jakie ty metody treningowe stos(owałeś)ujesz podczas dnia aby świadomie śnić. Napisz po krótce jak do tego doszedłeś. Kiedyś też mnie to bardzo zainteresowało ale jakoś od tego odbiegłem. Tylko nie dawaj linka do tej masy czytania o tym Napisz poprostu jakioe metody ty stosowałeś

Jeżeli chodzi o sen i siłownie to najczęściej śni mi sie chyba podciaganie na drążku podciągam sie po 40 i 50 razy fajny sen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pitbull

Następny temat

Białko Tłuszcze Węglowodany

forma lato