SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opalenizna - pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Witam ludzi z tego działu , wiem że dział nie odpowiedni ale tutaj najszybciej uzyskam odpowiedź bo dziewczyny się tym interesują . Chodzi o to że chciałbym uzyskać opaleniznę , nie pomogło lato nie pomogło solarium, może jakieś suplementy, kosmetyki ? Poleci ktoś coś sprawdzonego myślałem nad samoopalaczem , warto się w to bawić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
a co to znaczy - solarium nie pomogło? ile razy byłes i dlaczego na juz potrzebujesz oplaenizny skoro lato się kończy.... samoopalacze to efekt na chwilę, jak nie masz wprawy to będą brzydkie zacieki ... moze opalanie natryskowe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Zacznijmy od tego że jestem dosyć blady , gdy się opalam na słońcu to robię się czerwony i na drug i dzień skóra schodzi i jestem jeszcze bladszy , próbowałem manipulować czasem opalania od 5 min do godziny ale to na nic, na solarium byłem 10 razy po 10 min i efekt był zerowy a używałem nawet ostatnie 5 razy przyśpieszacza trzydziestki , nie mówię że jest mi opalenizna potrzebna na już ale raz w życiu chciałbym pochwalić się opalenizną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Pracuję w solarium i mogę co nieco podpowiedzieć. Po pierwsze nie polecam opalania "na sucho". W naszym punkcie dysponujemy kosmetykami marki Onyx, które bardzo polecam. Choć nie używam preparatów dla Panów to często jednak sięgają oni po przyspieszacz brązujący HE bądź dla bardziej wprawionych w boju V8 z efektem tingle. Działanie jest natychmiastowe i co ważne opalenizna wygląda bardzo naturalnie. Ponadto na skórze długo utrzymuje się przyjemny zapach. Zakup jednorazowej saszetki to wydatek ok 10zł a naprawdę warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
Powiem Ci tak: Kiedys bylem bialy jak sciana, typ nordycki, fototyp 1. Kazda proba opalania konczyla sie porazka... Trzaskało mnie na czerwono a potem skora schodzila. Na solarium bylem z 20 razy i zero efektu. Poprostu sa ludzie ktorzy nigdy sie nie opala bo nie maja wystarczajacej ilosci melaniny czyli barwnika w skorze. U mnie przełom był w momencie gdy wzialem preparat o nazwie melanotan 2 Po wzieciu Melanotanu wystarczylo pojsc raz na 2tyg na solarke i bylem mocno opalony. Gdy chodzilem raz w tyg to juz praktycznie bylem CZARNY. Ten preparat zmienil mi karnacje chyba juz na zawsze bo nie bralem go ponad 2 lata a dalej ejstem lekko opalony i moge smialo isc na 12min na najmocniejsze lampy, podczas gdy wczesniej nie dawalem rady na 6.... Oczywiscie sa tez minusy... Ten preparat nie jest do konca przebadany ale jesli jestes zdesperowany to jest on jedyna rzecza ktora moze Ci pomoc.

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przytyć, ale nie mieć opony na brzuchu? Iść na siłownię mając 16 lat?

Następny temat

Masa mięśniowa.

WHEY premium