SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren- małe przyrosty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
Jak by omka była dobra a micha taka jak pisze to musi iść. Moim zdaniem ma wałka. Zresztą na omie to bez diety idzie masa. Jak towarek dobry to sam w sobie tak pobudzi apetyt,że co chwilke byś szukał co tu jeszcze wszamać. No i libido powinno szaleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1073
Koleś chyba się urwałeś z choinki... walona oma tak? To my se pogadali... Przy saa apetyt tak? ***nij się w czoło. I prowadź później z takimi osobami dyskusje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
tey są ludzie którym opłaca sie robić wała omy,i są ludzie którzy dostali coś takiego,więc mów o faktach.wogóle to starajmy sie pomóc kolesiowi skoro chce być większy. to jest forum od pomagania ludziom a nie zniechęcania ich bo mają nieciekawe przyrosty.

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1073
Myślę, że jednym kolesiem, który dostał wala był autor a drugim byłeś Ty. Jeśli ktoś nie umie wykorzystać saa do przyrostów masowych i mięśniowych to nie mamy w ogóle o czym rozmawiać. Jeśli ktoś robi cykle 10 strzałowe 3tyg To co ja mam mu doradzić? A Tobie co mam napisać, że propa wlewają do omy? , że Jelfe podrabiają że jest oma na mase i siłe, ludzie dajcie sobie siana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
dres ty się z chinki może urwałeś. Jak to nie ma wałów omy, sa od dawna. Nawet były badania na czarnorynkowym towarze opublikowane w KiF i własnie w omie nie było nic, zero testa.
Skąd masz taką pewność, to że nie spotkałeś wała to się ciesz. Uwierz,że opłaca się i są robione wały.
A co do apetytu to na cyklu naprawde dopisuje, ale widocznie każdy ma inny organizm.
Poza tym radze każdemu niech weźmie pod uwage rózne wypowiedzi i trzeba mieć swoje zdanie, bo taki diler bez problemu zakłada konto i zachwala swoje wałki, żeby wcisnąć a potem powiedzieć,że michy nie trzymał.
Skoro ktoś jest nie zadowolony z omy to stawiam na wałka i już, to raczej mocny środek i napewno każdy by odczuł jego działanie na sobie nie ma mowy żeby było inaczej i kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1073
Okej nie będę się z Tobą kłócił, poczekamy na wypowiedź doświadczonych kolegów na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
dawniej oma lepiej czesała. niemiałem pojecia o diecie o treningu i rosłem super. i apetyt mialem ogromny.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
ja tak samo jak Mocny,a ty dress masz prawo mieć swoje zdanie,ale jak czegos nie wiesz to sie nie wypowiadaj gościu...

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
kiedys wszystko lepiej czesalo
niestety receptory juz tak chetnie nie reaguja z koksem na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
http://pl.



tyle w tym temacie.

dieta tez trening - musi bolec.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enat NORMA

Następny temat

dobry cykl typu: przezorny zawsze ubezpieczony

WHEY premium