SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Oooo Inko powrocil No dobra to w takim razie cykl zaplanowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Aleoha wszystko fajnie.
Tylko pokaż mi ilu ludzi w tym dziale podchodzi profesjonalnie do tego tematu, kto ma diete taka jak potrzeba. Opracowaną wszelką regenracje itd.
Znajdziesz ich dosłownie kilku.
Zresztą Marcel potwierdził tylko to co powiedziałem o tym żeby dorzucić chociaz na koniec jakis anabolik, w tym przypadku wino poszło na pierwszy ogień.
To jest Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina dziękuje

Zmieniony przez - Andrew3 w dniu 2005-02-27 03:20:41

Zmieniony przez - Andrew3 w dniu 2005-02-27 03:23:48

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15231
Hm wiesz myśle że jak się cos zaczyna to na full albo wogóle , To może odrazu rozpisywac jak zaa oceanem High doses wtedy bez diety może i też urosną ... wiesz niebęde patrzył kto ma w tym dziale jaką diete w zasadzie mnei to nie interesuje ja nikomu doradzac nie będe jak i co ma brać zbyt dużo czynników na to wpływa a nikomu niechce krzywdy zrobić, mi wystarczy że poznaje i słucham własnego organizmu lepiej tylko czytac niż pisac i polecać ludzią jakieś schematy . Poprostu napisałem że IMO nie jest to cykl z DUPY =] MOże jedynie obciałbym go do 8 tyg jeśli Ja miałbym go robic , a dlaczeg ano dlatego że przy 8-smym tyg na prolce moje efekty stanęły w miejscu niezmieniało się całkowicie nic wieć po co fazerowac się dwa tygodnie dłużej skoro najprawdopodobniej nie będzie już efektów? ale To ja bym tak zrobił ponieważ wiem jak to na mnei może zadziałać a jemu ? jemu nie polece nic bo niemam pojęcia czego sie po tym cyklu może spodziewac niewiem czy będzie dobry bo niewiem jaką ma diete jaki rozkład posiłków itd itd itd . Uff późno już ide spać A BTW Andrew No Offence :)

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2466
No coz nie ma sie co rozpisywac.Mialem zadac podobne pytanie ale wszystko co mi bylo potzrebne otzrymalem w tym poscie.Dobrze ze trafilem na to forum bo czuje ze sluchajac naszych tutejszych "guru" to pewnie bym sie przekrecil albo wsadzal wklad od dlugopisu.pozdro byqi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
deka + sustanon to królewskie połączenie i nie ma co kąbinowac :)według mnie najlepsze sa te koksy po których przyrosty sa najbardziej trwałe :) całuski ola

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
spermik pragne zaoowazyc, iz omnadren ma taki sam sklad jak soostanon
jaka widzisz rooznice miedzy omo a soosta? trwalosc masy?
prosze bez ******lenia

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2005-02-27 16:00:07

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
misiu kolorowy sustanon nie ciagnie tak wody jak polska omka (niby skład taki sam)_
wiem bo brałem to i to :) po omce zaczeli mówić na mnie pokemon taką miałem spuchnieta gebe

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
spermik moze diete podczas brania omki miales nie taka jak nalezy?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
spermooś, skoro sklad jest taki sam to znaczy ze nalanie jest Twoja zaslooga a nie srodka
chyba ze wierzysz w to, ze pakistanskie czy egipskie szklo w ktoorym znajdooje sie srodek ma wplyw na zmniejszenie retencji wody

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
mozeliwe ze coz z tym szkłem ...

kania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra Rozpiska

Następny temat

bzdety %-)

WHEY premium