SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omadren 250

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
Zakupiłem Omadren 250 Seria 005122 Termin 05 2013 Miał Ktoś Juz Taką Serie Czy Nie Tref Jakiś :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
Seria 005122 Termin 05 2013 Jak Najbardziej Okey Wbiłem Jush 4 Schota I Łapy I Twarz Zalało I Na Sile Efekty Juz Są :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
a gdzie ja zakupiles?

jak u dilera to masz walek, jak w aptece to GTG

proste

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
tą serie miałem osobiście kupioną w aptece - moja działa
Temat o tej serii omki już jest !

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2011-02-07 18:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
Od Dailera Kupiona Ale Zaufanego Goowna Nigdy Nie Miałem Od Niego Z Apteki On Załatwił Dzisiaj Poszedł Pierwszy Schot Zobaczymy Za Pare Dni Czy Efekty Bedą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
no to jak zaufany diler to po co na forum pytasz?

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Machynia napisz mi na pw ile płaciłeś za nią - to ci powiem czy kupił ja w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
ze niby co? jesli dal ponad XXzl to org, a ponizej fake? hmm, to dla dilow mam dobra rade, sprzedawac wszystko powyzej XXzl. napewno jeszcze nikt na to nie wpadl, bo przeciez nie wiadomo, ze cena w aptekach wzrosla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4380
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
Mam Jeszcze Pare Pytan Nie Bedę Zaczynał Nowego Tematu Moze Ktoś Mnie Uświadomi :)
No Wiec W Poniedziałek Zrobiłem Pierwszego Schota W Piatek Zastępny Do Tego 6 Tabletek Mety Ruskiej Dziennie Cykl 200 Mety I 10 Omy To 2 Mój Pierwszy 100 Mety Też Ruskiej Zauważyłem Po Pierwszym Schocie Ze Twarz Popuchnieta Oczy Jagdy Popiekały Czasami Do Tego Gainer Białkowy Biore I Ból Głowy Jakie Batletki Na Cisnienie Zeby Zmniejszyc Czy Cos Takiego Pije Dziennie 3 Litry Wody Gazowanej Bo Nie Gazowanej Nie Lubie Nic Sie Nie Stanie Jka Nic Nie Wezme Jka Mnie Woda Bardziej Zacznie Zalewać Czy Jednak Cos Trzeba Wziąść Jakis Magnez Potas Do Cyklu Czy Cos Takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
aventD dla mnie omka która kosztuje mniej (lub troszeczkę drożej) niż apteka to dla mnie wałek...
Kupujcie dalej od dila który ma niby z apteki a was cykl będzie petarda haha
Ome kupuje z apteki i wiem jedno - ze jest pewna i cykl nie będzie z***.....
Nawet jak u dila będzie omka za 80zł to dla mnie cuchnie wałem

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2011-02-09 13:46:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
dile dzialaja w czynie spolecznym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unitropin 15 iu -unigen hgh

Następny temat

Pytanie o boldenon i stanazol

WHEY premium