SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oma+Meta+Wino+Prima

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Nie jestem expertem ale wydaje mi sie ze na poczatek wystarczy cykl z samej primy i wina. Zlapiesz troche czystego miesnia, nie bedzie to takie szkodliwe i nie "spuchniesz". Zamiast tej mety i omy kup dobre bialko, glutamine, zestaw witamin i mineralow, dobra kreatyne i duza ilosc wody. Jak to wszystko zrobisz to w polaczeniu z odpowiednim treningiem i odpowiednia iloscia snu przyniesie Ci niezle efekty.

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś Ci powiem X-Men, wydaje mi się, że to ty jesteś idiota osądzasz kogoś po jednym poście to gratulacje, wyczytałeś to z magicznej kuli? Skąd możesz wiedzieć, co jest dla mnie najlepsze a co nie? Nie wiem jak to jest w waszej okolicy, ale u nas jest tak jak w Rosji
( Rosjanie piją tyle wódki i nic im nie szkodzi, a u nas ludzie mają takie uwarunkowania genetyczne, że po 10 cyklach nic nam nie będzie.) Myślisz, że jestem skończony, popatrz na siebie, chyba taka osoba jak ty to nawet nie skończyła podstawówki a co dopiero studiów. Nie umiem myśleć tak??? I kto to mówi? Po raz kolejny spójrz na siebie. Założę się, że brałeś mocniejsze cykle od moich i prędzej kopniesz w kalendarz niż ja. Oczywiście nie życzę Ci tego, ale proponuje żebyś się najpierw zastanowił zanim napiszesz takie bzdury.

Co do 666 to wcale nie myślę, że jak wezmę dużo to będę duży, ale pytałem się jak rozpisać taki cykl, jak uważacie że jest zły to trzeba było napisać, a nie od razu pisać że jesteś idiota itd.

Nie chcę tu nikogo obrazić, ale z takim podejściem do ludzi to nie widzę tego najlepiej.


Pozdrawiam,
mr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Webadi, Gochan i Acid dzięki za pomoc, ale zapomniałem napisać, że jestem już po dwóch cyklach z kreatyny oraz ostatnio z 8 strzałów Deci i sto polskiej metki. ( które skończyłem brać w listopadzie) teraz miałem przerwę pół roczną i chce wziąć swój przedostatni cykl w życiu. Na razie planuje zamienić Omke na teść prolongatum. Zobaczymy co z tego wyjdzie za 9tyg.
Pozdrawiam,
mr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Napisalem swoja sugestie i czytaj uwaznie posty. Moja wypowidz tyczyla sie ogolu. Jak bedziesz myslal to zajedziesz daleko.
Jednak ze zdaniem X-mena musze sie zgodzic. Moze Ty je zle interpretujesz. Bo ja zrozumialem to tak ze nie wiesz co robisz od tak dodajac sobie kolejny srodek.
X-men jest sarym wyjadaczem i na takie wyraznie swojego zdania moze sobie pozwolic.
Pamietaj tez sterydy to bomba z opoznionym zaplonem ktroa napewno wybuchnie u jednego wczesniej ,a u jednego pozniej. Wedlug mnie strydy powinni brac ludzi,ktorzy wiaza jakas nadzieje na starty i beda z tego czerpac jakies tam korzysci. Ty chyba na takiego nie wygladasz. Z opisu w profilu wnioskuje ze nie masz uwarunkowan genetycznych. Moze jednak sie myle zeby wydac ostateczny wyrok trzba conajmniej zobaczyc zdjecie sylwetki i postepy na treningach.
Pozdrawiam.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
zamiast omki weś sobie sustanon jest mniej toksycznyy i ma mniejszą retencje wody zamiast mety weś sobie testosteron propionicum polski 25% działa natychmiast po zastrzyku nie zatrzymuje dużo wody daje suchy mięsień cały cykl niepowinien przekraczsc6 tygodni

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Po przeczytaniu Twojego kolejnego postu i rzuceniu okiem na Twoj profil,nadal podtrzymuje swoje zdanie.Natomiast nie jestem czlowiekiem,ktorego mozna obrazic latwo,natomiast tylko i wylacznie dzieki wrodzonej cierpliwosci pomagam ludziom w tym sporcie niezaleznie,jak reaguja na to,co pisze,bo robie to dla Waszego dobra.
Jednak chcialbym rzucic kilka faktow,w ktore uwierzysz,badz nie.
Nigdy nie wziolem wiecej,niz 1 omy w tygodniu,5 tabl.\dz. metanabolu, 2 primobol i 2 winstroli/tydz.,czyli ilosci,ktore Ty chcesz sobie zaaplikowac,tak wiec jezeli uwazasz,ze ja sie przekrece,Ty tym bardziej.
Natomiast bez jakiejkolwiek chemii doszedlem do 180kg w przysiadzie,212,5kg w m.ciagu,150kg w lawce.Nie jestem trojboista,zdecydowalem sie kiedys na kulturystyke,wiec wyniki staly sie dla mnie nieistotne.
Z tego,co zobaczylem w Twoim profilu,jeszcze wiele setek godzin powinienes spedzic na silowni,zanim sobie sztucznie zaczniesz pomagac.
Wszystko jest dla ludzi, ale lekarstwa podaje sie wtedy,kiedy sa niezbedne,jezeli trenujac nogi przerzucisz na treningu 20 ton,bedziesz tych lekarstw potrzebowal a teraz nie niszcz wlasnego potencjalu,bo jest to nie do odrobienia.
PS. wielokrotnie bywalem w Moskwie,nawet po kilka miesiecy i powiem ci,ze wodka na rosjan dziala tak samo zabojczo,jak na nas,bo alkohol jest bardzo silna trucizna i tam i tutaj,tyle,ze moga wiecej tej trucizny wypic,koniec jest jednak taki sam dla wszystkich.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ty exspert mr jak to jak tak dobrze wiesz o koksie i jak rozpisac kuracje i co brac pokolei to poco wogle piszesz posta tego skoro jestes wielki znawca sterydow a moze ty powinienes udzielas porad jak brac koks i z czym go lonczyc ja tak samo sie zgodzie z x i z 666 ze jestes kolejnym idiotom wiedzocym wszystko o koksie i tak dalej bo nie chce mi sie duzo pisac proste ze ajak bo to nie ma sensu ale i tak zrobisz jak napisales bo zawsze tak jest ze jak a ktos ma zrobic po swojemu to tak zrobi i w twoim przypadku tak sie stanie pewnie bo dostales z***ke i sobie pomyslales ze zamiast tobie pomuc op*****la ciebie i mieli racje i dobrze ze dostales z***e jakiej brakowalo juz dawno komus tutaj na forum

[_^AjAk^_]

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bede sie wypowiadał wiecej na ten temat, myśle że artykół Gochana wszystko wyjaśnia kto tu sie źle zachowuje.
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=22104&forum_id=14&t_orig=52&forum_title=Doping&M=Fałsz&S=Prawda
(traktujcie ludzi po ludzku)

Pozdrawiam,
mr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na temat tamtego Propinatu 10% to mogę napisać tyle : jest za***isty .
Teraz jest to mój 3 cykl , wbiłem dopiero 8 strzałów , zjadłem troszkę metki i przytyłem 9 kilo.
Jestem z niego zadowolony

Będę największy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po cyklu....

Następny temat

po ile teston polski prolongatum ?

WHEY premium