SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimpic lab oxanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 371
Chciałem ponowić temat: "Olimpic lab oxanabol", który trochę temu założył "Btight", jego treść leciała jakoś tak: "Witam, czy ktoś stosował oxe od olimpic lab, bo strona producenta nie istnieje i nie jestem pewny czy można bezpiecznie ją brać." Nikt mu nie odpowiedział krótko zwięźle i na temat, "krzykacz" jak zwykle odesłał go do standardowej lektury: https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335.html , https://www.sfd.pl/Zdjecia_środkow_ori_&_fake_-t1207210.html , tylko że tam nic konkretnego nie ma, suche fakty, jakie laby i saa itp... Chodzi o to by napisał ktoś kto konkretnie brał: OXA-Olimpic 100 tab x 10 mg, i jakie odczucia, warto czy nie, wiem że to chyba w miarę nowy lab, więc chyba na razie trzyma jakiś poziom ? I czy ma jakąś nową stronkę, gdzie można sprawdzić kody?





Zmieniony przez - Aleks w dniu 2022-05-13 12:28:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Ale primo to nawet jak sprawdzisz kod i będzie się zgadzał to co Ci to da?tylko to że to nie fake(czego nie sądzę żeby ktoś robil fake mało popularnej firmy) e nie będziesz wiedział najważniejszego czyli czy siedzi tam oxa i w jakiej ilosci
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
Krzykacz bardzo dobrze zrobil ze odeslal do tamtych tematow bo one do tego sluza.
Ten zamykam.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Master+wino

Następny temat

Ions - Turanabol

WHEY premium