SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okres przejsciowy

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13888
Skończyłem cykl na stacku i jestem juz troche zmeczony. Planuje zrobić tydzię offa,a ale co potem? Czy dalej mam wykonywać 1-2 powtórzenia, czy też może stosować inny zakres powtórżęn,np prze miesiac robić po 8 powtórzeń z zapasem (1-3 pwt.)? jak wyglda okres przejsciowy u trójboistt,przed nasepnym cyklem na stacku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24 Napisanych postów 9543 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61854
Zależy od człowieka. Jedni robią zupełną przerwę od siłki inni 2-3 tygodnie lżejszych treningów na 50-60% po 6-8powt a jeszcze inni zaczynają nowy cykl np od 75-80% po 6-3powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10933
JA zrobiłem ciężki 10 tyg cykl i po nim zrobiłęm sobie 2 tyg przerwy, następnie jadę miech na 6 tkach i dopiero teraz ruszam na mniejsze pow.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6258
Jeśli zależy ci na wynikach w wl, a jesteś faktycznie bardzo przemęczony to moim zdaniem dobrze by było porobić z miesiąc na 6, 70-80%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DRUGA EDYCJA MAZOWIECKIEJ LIGI W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC NASIELSK 05.07.2008

Następny temat

siła 130kg

Zestaw 1