SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okres Redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
Witam, mam 15 lat i już od 2giego roku cwiczę na siłce z wiadomych potrzeb, chce polepszyć wygląd mojej sylwetki i zredukować tłuszcz do minimum, chciałbym wziąć się za to porządnie od ferii zimowych za 2 tygodnie z tym że już od 9 dni robie A6W (chyba zamienie na ABS'y) i troszke "ucze się" skakać na skakance. do feri chce rozgrzać i rozruszać partie mięśni brzucha by w ferie dobrze nimi się zająć. Ale nie o tym mowa. Ogólnie chiałbym poradzić się was i zapytać czy dobrze dobrałem "zestaw" ćwiczeń do zredukowania niepotrzebnej masy tłuszczowej, dodam że mam 184cm wyoskości i ważę 83 kg no i wiadomo najbardziej przeszkadza brzuszek, lecz świadom jestem że nie zwalcze tłuszczu miejscowo więc muszę wykonywać szereg ćwiczeń na różne partie.

Planowałem
- Skakanka serie 3 po 3 minuty dziennie
- Worek treningowy "4 rundy" po 6 minut dziennie
- Bieganie 30 minut dziennie (podzielone na 2 częsci) czyli 15 minut biegu 2 spacerku i znów 15 minut biegu
- Trening na rzeźbe czyli rozpisany plan treningowy na siłowni, 3-4 razy w tygodniu
- Lekka dieta/ograniczanie niepotrzebnych produktów <-> więcej owoców, białka i witamin
- Ćwiczenie brzucha ABS poziom 1 codziennie

---
Taki plan chciałbym zachować przez dwa tygodnie z tym że skakanke i brzuch robie już od 9 dni, czy dobrze rozpisałem sobie " plan redukcyjny" ? Jeżeli coś nie tak prosze o pomoc/poprawke moich ćwiczeń. I najważniejsze - czy mogę oczekiwać na spore efekty ?
Jeżeli potrzebne jest zdjęcie mogę później podesłać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
ruch to bardzo dobry sposob na zgubienie zbędnych kg :) lesz sam trening bez odpowiedniej diety da bardzo nikłe efekty lub ich wcale nie bedzie :) ułoz odpowiednia diete proponuje tłuszczową
https://www.sfd.pl/CKD__fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html
poczytaj sobie troche

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
Przeczytałem tą dietkę, i jednak zostane chyba przy kontrolowaniu się i ułożę jakąś swoją - prostszą np. w miejsce schabowego - pierś z kurczaka a w miejscie frytek czy ziemniaków biały ryż + ryby wiele warzyw i owoców i myślę że będzie dobrze, niechce tutaj ustalać diet na poszczególne dni bo pewnie nie będę się tego trzymał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
Odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
podoba mi sie twoj plan aktywnosci,roznorodny .

DO szczescia brakuje ci obliczyc zapotrzebowanie na kalorie i jesc wedlug zasad.
Niestety,ale najbardziej skuteczne jest liczenie kalorii i wazenie produktow,na tej podstawie mozesz ocenic czy jeszcz za duzo,za malo czy w sam raz. NA oko to sie mozna niezle skrzywdzic,stracisz miesnie a tluszcz zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jaki trening prowadzisz na siłowni ? FBW, spilt?

Ułoz sobie własna zbilansowana dieete a nie zadne CKD i inne wynalazki.

Zaplanuj sobie aeroby w dni nietreningowe, np. bieganie wt, sobota, HIIT niedziela, TABATA czwartek, siłownia pon, sr, pt


Brzuch traktuj jak normalną partię mięśniową ćwiczoną na siłce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
Trenuje na mase lecz za duzo tego tłuszu mam musze go jakoś zwalczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ta dieta nadaje się do redukcji/rzeźby? Prośba o ocenę lub rade.

Następny temat

MUTAGENY, ZWIĄZKI RAKOTWÓRCZE I TOKSYCZNE W ŻYWNOŚCI by Matrainn.

WHEY premium