SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki w UK!!

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 54031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale my sie nie damy i nie bedziemy spamować

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 435
Gumtree polecam lub http://www.findaproperty.com/  Ja z tego korzystałem jak sobie w uk szukałem miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47651
Wcina ktos dluzej leucyne z myprotein ? bardzo kuszaca cena 500gr - 10 euro.. Ale jak z jakoscia ?
http://www.myprotein.com/ie/products/l-leucine

EDIT: A te kody promocyjne do pierwszego zamowienia itd to sa na kazdy kraj takie same ?

Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2011-11-19 13:30:14

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 435
Lecytyne kiedyś tylko brałem, taką z apteki - efekt - czułem się lepiej, lepsza koncentracja, stres jakby mniej doskwierał. Mam troche żarcia z MP i jest ok. Kody powinny działać - każdy nowy klient dostaje taki kod, jak używasz czyjegoś kodu do 1 zakupów ten ktoś ma z tego jakieś punkty. Stad na ebay tyle aukcji zeby tylko uzyc ich kodow :) Poza tym pisza tam jak znalezc taniej cos przez ich porownywarke cen - sam kilka zeczy kupilem tak troche taniej. Polecam doplacic do kuriera ciut wiecej i miec next day, przy ekono czekałem tydzien..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47651
Dzieki, podaj swoj kod jesli chcesz to Ci jakiegos punkta nabije Pozdro.

PS: A pytalem o leucyne, a nie lecytyne

Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2011-11-19 14:15:07

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 435
Upss.. sorka Mój kod to MP450099 Jak przechodzisz do checkout przy płatności to wpisujesz kod, opcja przelicz czy sprawdź, nie pamietam, i podaje Ci nową kwote do zapłaty z uwzgl. tegoż kodu.

Ja kupuje jeszcze czasem na http://www.discount-supplements.co.uk ,czasem na promocji można coś wyrwać z gratisem lub z krótką datą ważności za grosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Polecam suple od tego Polaka,zawsze na czas i dobry kontakt

NutriCastle Supplements
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
bralem od Animal Cuts z tej strony (NutriCastle Supplements) - teraz maja je na promocji- zamowilem je o 9 rano a na nastepny dzien juz mialem je w domu - sprawdzona strona- polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Suma Otrzym. Głosów 0
L. wysłanych artykułów 1
L. przeczytanych artykułów 1
Ostatnio aktywny 2011-12-07 14:06:03
Abonament 2001-01-01
Data rejestracji 2011-12-07

i tak nikt nie bedzie zamawiał z tej ch**owej stronki a i ceny z dupy macie

(dobra animal cuts tanio ale po co jak jest efcia od tego )

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-07 15:13:56

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
moze i nowy jestem ale widze ze sfd juz nie jest forum otwarte dla wszystkich i swobodnie sie wypowiadac moga tylko wybrani- cala reszta zostanie publicznie upokorzona pozdrawiam uzytkownikow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wymiana Funta

Następny temat

Gdzie najlepiej??

WHEY premium