SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki dla nowicjusza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3482
Aha czyli stażu niemasz Diety też niemasz czyli kreatyne bym odradził ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Ale odradzasz na poczatku czy w ogole?? Bo tak mysle ze faktycznie na poczatek ten gainer a pozniej kreatyna tylka skad bede wiedzial kiedy jest najlepszy okres na przyjmowanie jej? No i czy po takich suplementach gdy przestane cwiczyc moje miesnie zflaczeja i beda wygladac jak hmm zwisajace flaki:D??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3482
Hehe nie kreatyne na początku bym odradził a nie ogólnie pierw może być ten gainer ... Ale tu znowu też dobrze by było zeby była jakaś dieta(Jak poprosisz to mogą ci ją ułożyć w dziale Odżywianie)... A mięśnie nie sflaczeją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
z Twoja wiedzą, nie dotykałbym niczego.
naucz się cwiczyć, zacznij jeść jak człowiek ćwiczący.
nic więcej nie potrzeba.
to nie są złote środki na piękną sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Gdybys byl tak uprzejmy:D to bardzo prosze:D Let me know when U finish:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
nie let me know, tylko sam sie za to zabierz.
https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
w tym sporcie podstawą jest cierpliwosc, a Ty nawet nie masz jej na tyle, by przeczytać opis supli, czy sprobowac poszukac czegos na forum.
poczytaj, uloz diete, i dopiero wrzuc ja do oceny, nikt Ci jej nie napisze.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4670
bez diety chyba nie ma sensu brać gainera bo on ma uzupełniać węgle i białko w diecie. bez diety to może być różnie bo możesz się i otłuścić (jak byś jadł ten gainer na hurra bo to jednak trochę węgli ma) albo wręcz przeciwnie i się ładnie odchudzić co przy twojej wadze nie było by najlepszym pomysłem :D

także dieta to chyba najważniejsza część nabierania mięcha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
LOL tylko ciezka praca mozna osiagnac piekna sylwetke:D tyle ze gdyby te zrodki nie pomagaly ludzi by ich nie uzywali! I masz racje dlatego tu napisalem zeby sie czegos dowiedziec pozatym mam jakies tam ksiazki o cwiczeniach niestety nie ma w nich slowa o suplementach.
A myslisz co ja teraz robie?? czytam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Zaczynasz od dupy strony. Zeby rosły mięśnie potrzebne są trzy czynniki. Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, czyli więcej jesz niż spalasz. Bodziec, czyli dobry program treningowy i regeneracja. To wystarczy do sukcesu. Suplementy są na szarym końcu tej drabinki. Gdy ktoś spełnia te trzy najważniejsze czynniki, wtedy jest sens na branie supli, chociaż i tak większość z nich to tylko marketing. Pięknie wygląda na papierze, ale w praktyce już nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
To co napisales to juz wyczytalem ale dizeki :D tyle ze moj sposob zycia jest ciezki dla treningu poniewaz pracuje tylko w nocy 5 dni w tygodniu. wiec czasami rano nie jem sniadania tylko od razu do lozka, wiec trening zostaje mi ewentualnie pod wieczor i to przed praca;/ wiec ulozyc cos dla siebie a zwlaszcza przypilnowac tej systematycznosci bedzie mi ciezko dlatego wole lupnac suplementy bo na to potrzeba mniej czasu na przygotowanie itp.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kreatyna + spalacz ?

Następny temat

CP ??

WHEY premium